Modernaus šokio studija „Niuansas“  švenčia trisdešimtmetį  

Vieno iš pirmųjų, labiausiai publikos pamėgtų šokių „Šamanai“ atlikėjai – Kultūros centro scenoje.
Nuotr. iš „Niuanso“ archyvo

Balandžio 22 d. 15 val. Savivaldybės kultūros centre vyks Choreografijos mokyklos modernaus šokio studijos „Niuansas“ 30-mečiui skirtas koncertas „Ieškojimai ir atradimai“.

„Niuanso“ jubiliejui skirtoje šventėje dalyvaus šokių studijos: „Kauškutis“ (Mažeikiai), „Trepsiukas“ (Gargždai), „BG“ (Jūrmala, Latvija), šokių klubas „Flamingas“ (Šiauliai) ir M. K. Čiurlionio menų mokyklos choreografijos skyriaus šokėjai (Vilnius).

Šokio studijos įkūrėja ir meno vadovė, choreografė, šokio mokytoja ekspertė, Mažeikių krašto kultūros premijos laureatė Jelena Legenzovienė pasidžiaugė, kad po pirmosios generalinės repeticijos nušvito akys ir nuotaikos prieš jubiliejų bei koncertą ėmė sparčiai gerėti. Nors šokėjai žino, kad yra pasiruošę ir gražūs lipti ant scenos, neeilinio renginio jaudulys vis dar išlieka.

Palaikykime „Niuansą“ ir jo šokėjus, ne viename konkurse, festivalyje garsinusius Mažeikių vardą, pamatykime, kokie buvo modernaus šokio studijos ieškojimai ir atradimai. Šokėjai laukia maloniai nusiteikusių, šiltų, atlaidžių ir negailinčių aplodismentų žiūrovų.
Birutė JANUITYTĖ

Apie modernaus šokiostudiją„Niuansas“ plačiau skaitykite kitą penktadienį – „Santarvės“ kultūros priede.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto