Modernizavimas pagal poreikius

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių darželis-mokykla „Kregždutė“ šiuos mokslo metus pradėjo ne savose patalpose. Užsitęsęs pastato modernizavimo projekto vykdymas verčia darželinukus ir pradinių klasių mokinius glaustis buvusios elektrotechnikos gamyklos patalpose – prieš kelis dešimtmečius veikusio surinkimo cecho administraciniame pastate.
Statybininkai žada darželio grupes sutvarkyti spalio pradžioje, mokiniams atnaujintų klasių dar teks palaukti.
„Kregždutės“ modernizavimo procesas sukėlė nepatogumų ne tik ugdytinių bei mokinukų tėvams, bet ir Savivaldybei.
Atnaujinti darželio-mokyklos „Kregždutė“ pastatą buvo nuspręsta jau seniai. Tiesa, prieš dvejus metus modernizacijai buvo numatyta skirti šiek tiek daugiau nei 800 tūkst. litų, iš jų Savivaldybei būtų tekę prisidėti per 200 tūkstančių.
Prieš pat šių metų rugsėjo 1-ąją Savivaldybės taryba priėmė naują sprendimą, panaikindama kelis senus dokumentus, ir 2012–2014-aisiais įgyvendinamas projektas pabrango vos ne dvigubai.
Dabar projektui „Mažeikių darželio-mokyklos „Kregždutė“ pastato Mažeikiuose, Tylioji g., atnaujinimas (modernizavimas)“ numatyta skirti per 1,5 milijono litų.
Savivaldybės dalis šiame projekte sudarys jau daugiau nei valstybės numatytus 25 procentus – mokesčių mokėtojams prie projekto teks prisidėti beveik 0,6 mln. litų.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio „Santarvėje“.

4 Atsakymai į “Modernizavimas pagal poreikius”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Gaila zmones kad nesat viduje… gaila darboutoju, nes ant ju jojama baisiau nei ant vergu. O atlikus darba net aciu napasakoma. Nebekalbu apie uzkraunamus darbus virejoms bandeliu kepimas tortu kepimas ir t.t. o kur dar privalomi jos organizuojami baliai mokykloje is mokyklos lesu daromas maistas… idomu kodel direktore ne karto nepasirode tevu susirinkimuose naujose-laikinose patalpose. Apsimelavo tai dabar geda pries vaikus ir tevus… butu laikad pasidomet ukvedziu kuris yra iformintas nors darbus daro mokytojos ar ju vyrai. Valytoja kuri pastoviai zyzia jei vyksta renginiai po pamoku …ar tokie zmones turi dirbti… o dar ir jos funkcijas atlieka pacios mokytojos… tai va mieli teveliai matot tik jos grazia puse… o viduj pekla juoda… stiprybes personalui…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai jau tikrai bus moderni mokyklele?! Sitiek laiko dirba?

 3. Jolanta parašė:

  Smagu girdėti ,kad mūsų rajone yra tokių direktorių ,kaip p.Momgaudienė ,kuri rūpinasi mūsų augančia ateities karta . Jie yra būsimi potencialūs mokesčių mokėtojai.Gerai ,kad direktorė moka suburti vienam bendram tikslui ir darbui visus.

 4. nuomonė parašė:

  Smagu ,kad rūpinamasi vaikų gerove.Jau geriau mano kaip mokesčių mokėtojo pinigai keliauja mokykloms,o ne seimo narių algų didinimui ar valdovų rūmams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto