Mokestis už darželį toliau kaitina aistras

Tėvai abejoja, ar priimant sprendimą dėl mokesčių bus atsižvelgta į jų nuomonę. Autorės nuotr.

Jau daugiau nei tris savaitės Mažeikiuose nerimsta aistros dėl mokesčio už vaikų išlaikymą ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Darželinukų tėvai, protestuodami prieš šio mokesčio lengvatų pakeitimą, pasirašė peticiją.
Rajono valdžia rengė susitikimus su lopšelių-darželių vadovais ir tėvais, tačiau kol kas iš to jokios naudos tėvams: peticija nepriimta, vis dar neaišku, koks bus mėnesinis mokestis už vaikų išlaikymą ikimokyklinio ugdymo įstaigose, ar teks mokėti ir už tas dienas, kai vaikai serga.
Ypač tėvus papiktino kalbos apie tai, kad jei vaikas neateina į darželį ir lieka už tėvų pinigus nupirktas tam vaikui skirtas maistas, jis… utilizuojamas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Mokestis už darželį toliau kaitina aistras”

  1. v parašė:

    Reikėjo pagalvoti prieš gaminant lėšų siurbikus , o ne tada ,kai reikia susimokėti už jų išlaikymą . Ir taip jau Jūsų mokamų lėšų neužtenka išlaikyti ikimokyklinio ugdymo įstaigas , o Jūs dar čia inkščiate . Manau ,pigiau būtų atsivežti iš kitų šalių jau paaugintų darbininkų, nei skirti lėšas auginant juos iš vietinių .

  2. Bjauru parašė:

    Bjauru skaityti šūdo musės, virtusios bite postringavimus, kaip ji remontavo dukros darželį. Šūdmuse, gavai valdžią, tai ir rūpinkis kaip visus darželius suremontuoti, o ne tėvus reketuok.

  3. Savivaldybės parašė:

    klerkai dar nesuvokia, kad jų pareiga dirbti visuomenei ir įsiklausyti į visuomenės poreikius ir interesus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto