Mokiniai eglutes puošė „kitaip“

Parodą kūrė kone dvidešimt rajono švietimo įstaigų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=21 template=caption]Per šimtą moksleivių ir mokytojų pagamintų kalėdinių eglučių įsikūrė Mažeikių kultūros centro fojė. Šiemet pirmą kartą surengta rajono mokyklų paroda „Kalėdinė eglutė kitaip“.

Parodos dalyviai, pasitelkę savo fantaziją bei kruopštumą, iš popieriaus, medžio, karoliukų, kartono, makaronų, metalo ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų gamino kalėdines eglutes.
Savo dirbinius į parodą pristatė arti 20-ies švietimo įstaigų: Merkelio Račkausko, Gabijos, Sedos Vytauto Mačernio bei Viekšnių gimnazijos, Kalnėnų, Žemalės, Renavo, Senamiesčio, Balėnų bei Ruzgų pagrindinės mokyklos, Židikų Marijos Pečkauskaitės, Sodų, Pavasario vidurinės bei Mažeikių politechnikos mokykla. Į darbą įsitraukė ir lopšeliai-darželiai „Bitutė“ bei „Eglutė“.
Mintis sukurti kitokią kalėdinę eglutę nei įprasta kilo Renavo pagrindinės mokyklos mokytojai Renatai Vindašienei. Prieš mėnesį gimusią idėją renaviškė įgyvendino kartu su mokytojomis Gitana Butkuviene iš Viekšnių bei Inga Šilinskiene iš Židikų.
Norintieji pasigrožėti neįprastomis eglutėmis parodą galės lankyti iki pat Trijų Karalių. Parodos dalyviai bus apdovanoti sausio 6-ąją – per parodos uždarymą.
Beje, į Kultūros centrą užsukę mažeikiškiai gali pasigrožėti ne tik kalėdinėmis eglutėmis, bet ir Pavasario vidurinės mokyklos dailės mokytojo Aleksandro Novako surengta auklėtinių piešinių paroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto