Mokiniai ir statybininkai neturėtų susitikti

Žemalės pradinės mokyklos sienos puošiamos piešinukais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Rajono mokyklos ruošiasi rugsėjo 1-ajai. Į daugelį mokyklų vaikai gali ateiti kad ir šiandien – jos pasiruošusios. Šią savaitę trijose rajono mokyklose sutikome tualetus remontuojančius  statybininkus, bet tiek jie, tiek mokyklų vadovai žadėjo, kad iki mokslo metų pradžios visi darbai bus baigti.
Remontas dar laukia Pikelių pagrindinės mokyklos sporto salės – mokyklos direktorė tikino, kad statybininkai nei vaikams, nei ugdymo procesui netrukdys.

Didelių problemų neįžvelgė

Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė aplankęs kiek galima daugiau mokyklų ir tikino, kad jos mokslo metams pasiruošusios.
„Apvažiavau, apžiūrėjau, mokyklos ruošiasi Rugsėjo pirmajai gerai. Jokių didelių problemų nėra. Tualetai dar tvarkomi Laižuvoje, Židikuose, po truputį juda miesto mokyklos, Žemalėje mokykla dar dažoma.
Labai pasidžiaugiau suremontuota Ukrinų mokykla. Pikelių mokyklos sporto salėje yra įsimetęs pelėsis: pelija sienos, nes yra drėgna – ten reikia keisti langus, vienoje vietoje praleido stogas, o kaip yra dabar – nežinau. Kas jau prašė, truputį davėme pinigėlių, tad, palyginus su kitais metais, šiemet situacija yra gera. Su statybininkais mokslo metų nesutiks niekas – nes itin didelių remontų ar renovacijų nebuvo“, – kalbėjo A. Stonkus.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto