Mokinių darbų parodoje – išraiškos įvairovė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Sodros“ Mažeikių skyriuje atidaryta Pavasario pagrindinės mokyklos dailės studijos ir meninės grupės „Dimenai“ kūrybinių darbų paroda.

Parodos sumanytojas ir organizatorius Aleksandras Novakas pasakojo, jog ekspozicija susideda iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje pristatomi Pavasario pagrindinės mokyklos dailės studijos mokinių ir meninės grupės „Dimenai“ darbai.
„Dalis „Dimeno“ vaikų dabar jau nebesimoko Pavasario pagrindinėje mokykloje, tačiau su jais ryšių nenutraukėme. Bendraujame, drauge ieškome, kuriame įvairius darbus. Taigi šioje parodoje eksponuojamuose piešiniuose, grafikos darbuose „Dimenai“ pristato save kaip simbolį. Na, o mokyklos dailės studijos vaikų darbai yra labai įvairūs, atlikti skirtingomis technikomis. Yra impresionistinės tapybos, keraminių gobelenų, atspaudų nuo stiklo“, – susirinkusiems kalbėjo A. Novakas.

Plačiau apie parodą skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Mokinių darbų parodoje – išraiškos įvairovė”

  1. Šaunu parašė:

    Menas mus atitolina nuo realybės, padeda pasinerti į fantazijų pasaulį, pamatyti pasaulį kitomis akimis, lavina kūrybiškumą ir vaizduotę, tad džiugu pastebėti, kad yra mokytojų, kurie stengiasi dėl moksleivių , įtraukia juos į pozytyvią veiklą ir parodo visuomenei gerus bei gražius jų darbus.
    Galima tik džiaugtis šaunia paroda ir įgyvendinta mokytojo A. Novako įdėja .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto