Mokomasis renginys subūrė motociklininkus

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Šalies, o kartu ir Mažeikių rajono keliuose vis gausėjant motociklininkų, vairavimo mokykla „Mokymo žiedas“ pravedė mokomąjį renginį „Saugu su Mokymo žiedu“.

});

Vairavimo instruktorių pastebėjimai

Mintis surengti tokio pobūdžio renginį šios būsimųjų vairuotojų mokymu užsiimančios įmonės atstovams kilo dar prieš koronaviruso pandemiją. Sumanymas buvo įgyvendintas. Pasak įmonės vadovo Alfredo Niciaus, į jį buvo kviečiami tik šioje mokykloje kursus lankę motociklininkai.

„Tai, kad pagausėjo motociklininkų, pastebime ne tik gatvėse. Tai skelbia ir valstybės įmonės „Regitra“ statistika: laikančiųjų A kategorijos vairavimo egzaminą per penkerius metus pagausėjo penkiasdešimčia procentų. Tą pajutome ir mes: turėjome vieną mokyti skirtą motociklą, tačiau pamatėme, kad jo neužtenka, ir įsigijome antrą.

Kita įdomi tendencija tokia, kad motociklininkų kursai vis populiarėja tarp merginų. Manome, po dviejų–trijų sezonų juos lankančių merginų bus tiek pat, kiek ir vaikinų“, –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto