Moksleiviai buvo supažindinti su teisine atsakomybe

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo nuotrauka

Pavasario pagrindinėje mokykloje Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistės Audronės Jurdonaitės-Ostrauskienės iniciatyva vyko prevencinis renginys 4–5 klasių moksleiviams. Jo metu buvo skaitoma paskaita „Nepilnamečių asmenų baudžiamoji ir administracinė atsakomybė“.

Kalbėta apie pažeidimus

Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su dažniausiai nepilnamečių padaromais administraciniais teisės pažeidimais bei baudžiamaisiais nusižengimais, jų pobūdžiu, priežastimis ir pasekmėmis. Aptarta ir rūkymo žala žmogaus sveikatai.
Be to, kalbėta ir apie dažną nepilnamečių asmenų daromą pažeidimą – alkoholio vartojimą viešose vietose ar jo turėjimą, moksleiviai buvo supažindinti su atsakomybe už asmenų iki aštuoniolikos metų alkoholinių gėrimų vartojimą ar jų turėjimą.

Taikliausi – mokiniai

Renginį vainikavo smiginio mėtymo varžybos, kur nepralenkiami buvo 5a klasės mokiniai –  Dovydui Dargenavičiui atiteko I vieta, Fausta Dargevičiūtė liko antra, o Lukas Gailiūnas – ketvirtas. Trečiąja vieta džiaugėsi 4 a klasės moksleivė Jomilė Zubavičiūtė. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir dovanėlės.
Nepriekaištingos reputacijos vaikus policijos pareigūnė pakvietė sulaukus 14 metų amžiaus aktyviai įsilieti į jaunųjų policijos rėmėjų gretas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto