Moksleiviai grįžo su medaliais

Mažeikiškių moksleivių delegacija iš Prienų grįžo su keturiais apdovanojimais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Prienuose vyko Lietuvos moksleivių (iki aštuoniolikos metų) štangos spaudimo čempionatas, kuriame varžėsi ir mažeikiškių delegacija.
Šįkart sėkmingai rungtyniavo merginos, kurios iškovojo tris medalius – svorio kategorijoje iki 57 kilogramų nugalėtoja tapo Roberta Narmontaitė, trečiąją vietą užėmė Marija Christenkova, kitoje svorio kategorijoje sidabrą pelnė Viktorija Seliokaitė. Vaikinų grupėje mūsų delegacija iškovojo vieną apdovanojimą – sidabru svorio kategorijoje iki 105 kilogramų pasipuošė Eimantas Ščiukauskas.
„Merginos šįkart nudžiugino – tarp 32 sportininkių absoliučioje svorio kategorijoje geriausia pripažinta Roberta, trečia liko Marija, tarp vaikinų Eimantas buvo penktas.
Šį savaitgalį didelis jaunimo būrys vyks į Klaipėdą, kur rungtyniaus jaunimo rankų lenkimo pirmenybėse“, – informavo komandos vadovas Benas Milis.