Moksleiviai pasitikrino jėgą, valią ir ištvermę

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Senamiesčio progimnazija, policijos pareigūnai ir jėgos sporto klubas moksleivius pakvietė į netradicinį renginį. Susumavus įvairių rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad stipriausi ir ištvermingiausi buvo šio turnyro šeimininkai.

});

Startavo penkios komandos 

Renginyje „Jėga. Valia. Ištvermė“, kurį kartu organizavo progimnazijos atstovai bei Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir jėgos sporto klubas „Mažeikių švyturys“, rungtyniavo penkių rajono mokyklų 7–8 klasių moksleiviai.

Kalnėnų, „Ventos“ ir Senamiesčio progimnazijų bei Viekšnių ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijų komandos, kurias sudarė po tris vaikinus ir merginas, varžėsi virvės traukimo, atsilenkimų, atsispaudimų bei rankų lenkimo rungtyse.

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad šių neįprastų varžybų nugalėtojais tapo šeimininkai, aplenkę viekšniškius ir Kalnėnų progimnazijos atstovus. Tiek pat taškų,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto