Moksleiviams – du nauji sporto aikštynai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Simboliška: penktadienį, pirmąją Europos Judėjimo savaitės dieną, dviejų Mažeikių mokyklų – Senamiesčio pagrindinės ir Gabijos gimnazijos – bendruomenės gyveno išskirtinėmis nuotaikomis. Tądien jose atidaryti atnaujinti sporto aikštynai.

Tikisi, kad nelaužys

Projektų „Mažeikių Gabijos gimnazijos sporto aikštyno renovacija“ ir „Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos sporto aikštyno atnaujinimas“ tiekėjas, su kuriuo sudaryta pirkimo sutartis, – UAB „Budinks“.
Mažeikių rajono savivaldybės 2016 metų mažos vertės pirkimų sąraše skelbiama ir sutarties suma. Gabijos gimnazijos sporto aikštyno renovacija kainavo per 66 tūkst. eurų, Senamiesčio pagrindinės mokyklos aikštyno projektavimo ir statybos rangos darbai atsiėjo beveik 25 tūkst. eurų.
Mokyklų vadovai bei mokytojai tikisi, kad aikštelėse žaisiantys vaikai ir jaunuoliai jų nelaužys, kiek galėdami tausos išklotą dangą.

Padės siekti pergalių

Ir Gabijos gimnazistai, ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos moksleiviai vadina save sportiškais žmonėmis, dalyvaujančiais varžybose, siekiančiais laimėjimų.
Gabijiečiai rengia tradicinius sporto renginius – Gabijos taurę, Kalėdinį sporto turnyrą. Įvairiose rajoninėse bei respublikinėse varžybose, turnyruose laimi apdovanojimų, trofėjų, medalių, tad neabejoja, kad atnaujintas sporto aikštynas padės jiems lavinti savo įgūdžius ir ateityje siekti dar didesnių pergalių.
„Mes visi galvą turime nulenkti pirmajam direktoriui Pranui Barvydui ir buvusios Kompresorių gamyklos atstovams, pasirūpinusiems įrengti tuo metu visame rajone vieną geriausių aikštynų. Dabar jis – atnaujintas ir, viliamės, tarnaus ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir aplinkiniuose daugiabučiuose gyvenantiems vaikams, norintiems pažaisti krepšinį, pasportuoti“, – sakė gimnazijos direktorius Stasys Šiurkus.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

19 Atsakymų į “Moksleiviams – du nauji sporto aikštynai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  mėgink spėti

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  tai kas tas anglijos karalienė

 3. paranojikas tu rolandai parašė:

  Mazeikiu sporto vadai? Pirma kart tokius girdziu. O savivaldybe tai zinokite Rolandai kiaura para santarveje sedi ir komentarus raso. Taip taip. Paranojikas esate, jei aplink vien vagys.

 4. Rolandas parašė:

  Ne visi gali plytas kilnoti. Matosi koks Mažeikių sporto vadų įntelektas. Matosi ir kokie Mažeikių sportininkų pasiekimai. Gaila Jūsų-kankinatės. Kiekvieną darbą reikia dirbti su meile,o ne galvoti kaip daugiau į kišenę įsidėti.

 5. to Rolandas parašė:

  Rolandai tave taip suvarte, kad geriau patyletum :D eik pats ir pastatyk, „statyojau“ didysis. Uz ekrano mandras kaltint visus is eiles, o realybej net plytos nepakeltum

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  o kas ta anglijos karalienė

 7. PRITARIU parašė:

  Rolandai gerai kali tam ,,anglijos karalienei“ (tokia jo pravardė) ir visai likusiai tarnų – tranų gvardijai. Palaikome tave. Visi matome, kad niekas nevyksta.

 8. Rolandas parašė:

  Dėkui,dėkui už suteiktas žinias. Žinios praverčia ir jaunam ir senam. Geriausia gynyba puolimas. Mažesni miesteliai kažkaip sugebėjo anksčiau pasistatyti arenas. Mažeikiai žemaičiai jie vis dar planuoja,derina…aiškus Tamstos,kaip valdininko neveiklumas ir puolimas,kad mes čia darom ir niekaip nepavyksta. Daugiau kultūros Tamstai,matosi Jūsų išprusimas ir neveiklumas,miglos pūtimas. 2 tūkstančius puslapių perskaitysime. Jums čia matyt penkmečio darbas.

 9. Rolandėli, Rolandėli... kur galvelę padėjai parašė:

  Viešpatėliau… iš kur jūs tokie lendate. Jaučiu tebegyvenate butuose su kilimu ant sienos, nes apie architektūra žinių nulis. Norėčiau pamatyti kaip jūs pats tamsta ponas „greitai“ pastatytumėte tokio mąsto projektą. Teptumėte slides po pirmos dienos turbūt. Aš kalbu faktais, o jūs kalbate nieko negrįstais kaltinimais. O jei aš jūsų kvailos galvelės vis dar neįtikinau, prašau atsiversti Mažeikių sporto ir pramogų centro techninį projektą (CVP IS sistemoje tai visiems prieinama), kuris parengtas tik prieš kelis mėnesius, perskaityti visus 2 tūkstančius puslapių, ir gal prašviesės toje galvelėje, kuri sako, kad „niekas nedaroma“. Labanakt, nes daugiau nebežinau ką tokiam žmogui pasakyti.

 10. Rolandas parašė:

  Dėkui už pagyrimus-durnas. Niekas su mokslu nėra gimęs. Taip aš sporto mylėtojas,ne statybininkas ir ne projektuotojas. Liūdna man kaip mažeikiečiui,kad Mažeikiuose sporto veikla pamotės vietoje-pradedant bazėmis ir baigiant komandomis. Futbolininkai neturi persirengimo kambarių,krepšininkai varžosi mokyklos salėje. Ar tai normalu? Matosi kad rašo atsakingas asmuo šios srities. Gėda už Jūsų neveiklą.

 11. To Rolandėli parašė:

  Matosi spoto patarėjo braižas. Žmogų ivadina durniumi, rašo, kad neišprusęs, o pats daro klaidas neišprūsimas“ reikėtų be ū ilgosios. Tik jis taip gali, nes nervuojasi už teisybę. Priimtas yra į darbą , kad tą darbą darytų, o per tiek laiko nei projekto, nei nieko neveikia. Tad ką jis ten veikia? Vot dabar atsakyk į tą klausimą ir nemėgink išvadinti durniumi.

 12. Rolandėli parašė:

  Tokio durno žmogaus kaip jūs dar nesu matęs. Jūs tikriausiai neturite net lašelio suvokimo kaip planuojami ir statomi vieši projektai. Dar kartą tokiam atkutusiam žmogui kaip jūs kartoju – prieš 2 metus mes matėme tik ARCHITEKTŪRINĮ projektą (kelių studenčiokų pabraižytas vizualizacijas). Vien iš „pabraižymų“ niekas nėra statoma. Beje, Utenos arena po 5 metų vis dar nėra baigta. Jūsų vietoje apskritai patylėčiau ir nerodyčiau savo neišprūsimo.

 13. Rolandas parašė:

  Kažkaip tas šviesolaidis ne taip jau greitai sklinda Mažeikiuose. Utena kiek jau metų turi areną? Pasvalys,Prienai,Kėdainiai,dabar jau ir Jonava. Bene buvom be pradedą statyti areną prieš 2 metus,kai pakliuvom į LKLą. Pats meras įvertino projektą,kurį matėme visi,kas norėjo. Vis dar tyrinėjam gruntą ir derinam atkatus matyt…..

 14. Rolandui parašė:

  Kaip suprasti kiek gali vykti? Jis dabar tik prasidėjo. Prieš tai vyko architektūrinis konkursas, po to parengtas techninis projektas, atlikti grunto tyrimai ir t.t. Ne viskas taip greitai, juk ne gyvenamąjį namą stato. Palyginus kiek laiko Utena ar kiti miestai rengėsi arenos statybom, tai Mažeikiai šviesos greičiu lenkia juos.

 15. Rolandas parašė:

  Kiek gali vykti rangovų parinkimas? Jeigu sąlygos yra suformuojamos tokios,kaip kariuomenės šaukštų pirkime,tai taip ir sakykite. Kada vokų atplėšimas?

 16. Rolandui parašė:

  Rangos darbų konkursas vyksta.

 17. Rolandas parašė:

  Sporto aikštynai gerai. O kokioje stadijoje arenos statybos pradžia?

 18. E.V. parašė:

  Tai gal dabar ateis eilė lopyti asfaltą daugiabučių kiemuose?

 19. Inga parašė:

  Gal Bartkevičiaus politinės agitacijos nereikėjo įkišt prieš visų mokinių akis, p. Šiurkau? Nešvaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto