Mokykloje – užsitęsęs konfliktas

Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono Sodų vidurinėje mokykloje mokinė teigė patyrusi psichologinį smurtą ir savo istorijos mokytojos patyčias.
Mokytoja atsiprašė mokinės ir jos mamos, mergaitės daugiau nebemoko – ji buvo pakeista kitu istorijos mokytoju. Atrodytų,  konfliktas išspręstas. Tačiau, kaip paaiškėjo, aistros mokykloje verda iki šiol.
Į redakciją kreipėsi mažeikiškė Danutė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi), kuri tvirtino, kad jos aštuoniolikmetė dukra Danguolė (merginos vardas taip pat pakeistas) Sodų vidurinėje mokykloje nebegali lankyti istorijos pamokų.
Moteris paaiškino, kad dukra nebelanko istorijos pamokų, nes mokytoja Judyta Čejauskienė merginą užgauliojo ir įžeidinėjo, be to, net dukrai esant klasėje, elektroniniame dienyne buvo pažymima raidė „n“, reiškianti, kad mokinys pamokoje nedalyvauja.
Vienuoliktokės mama kartu su dukra kreipėsi į mokyklos vadovybę, prašydama pakeisti mokytoją.  Po mokykloje surengto Vaiko gerovės komisijos posėdžio tai ir buvo padaryta.
Danutė pripažino, kad jos dukrai dabar mokytis yra geriau ir kad konfliktas lyg ir išspręstas. Tačiau ji sakė norinti, kad tokie mokytojai kaip J. Čejauskienė mokykloje nebedirbtų.
J. Čejauskienė mano, kad kaltinimai pasityčiojimu ir psichologiniu smurtu yra mesti vien tam, kad ji išeitų iš mokyklos nesulaukusi lapkričio mėnesio, kuomet ji turėtų išeiti į pensiją ir atsilaisvintų darbo vieta kitam mokytojui.
„Norėdama ramybės, jau parašiau sutikimą išeiti į pensiją anksčiau laiko. Nuoširdžiai atsiprašiau ne tik savo mokinės, bet ir jos mamos. Ko dar jos nori?“, – „Santarvei“ sakė J. Čejauskienė.

Visą straipsnį skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

101 Atsakymas į "Mokykloje – užsitęsęs konfliktas"

 1. RT parašė:

  Kai paneles i mokykla ateina apsirengusios kaip šalavos, tai vargu ar jos vertos pagarbos. Gaila, kad motinos irgi nesupranta kas tinka deveti ju dukroms mokykloje, o kas ne. Tas begalinis noras pasirodyti – tirai nenormalus. Butu labai protinga grazint uniformas. Beje, jei mameles tokios turtingos, kad gali savo dukra aprengt geriau, nei rengiasi mokytoja ir galvoja, kad tuo reikia didziuotis, tai gal savo tas dukreles i privacias mokyklas leiskit, kodel leidziat i nuskurusias valstybines, jei jau taip gerai gyvenat?:) Matyt jusu dukreliu i privacias nepriima, nes jos lervos!

 2. MAMA MERGAITES parašė:

  Laba diena…
  as kaip mergaites mama noriu atsakyti i visus komentarus…
  draugai ir kas mokytojos J.Cejauskienes gerai nepazista aisku pasakys tik gerus atsiliepimus…
  labai gaila…Mokytoja J.Cejauskiene yra dvyveidis zmogus…akyse lape-o uz akiu gyvate.Jei mokytojai namuose yra seimyniniu problemu ir nuotaika bloga,nera gerai nusiteikusi pravesti pamokas-tai nereiskia,kad savo gara galima nuleisti ant mokiniu ir ju tevu,smeizti juos….ir jeigu pamokos metu nemato mokiniu,zymi “n“raides tegul uzsideda akinius.Absurdas,kad dar galima dirbti mokytoja…maloniai galetu ilsetis pensijoje.
  o kam nepatinka,kai vaikai rengiasi geriau uz Mokytojus-tegul praso,kad mokykloje,kaip senais gerais metais isivyrautu vel uniformu mada.
  O mergaites ir mamos nereikia smeizti.kiekviena mama kovoja ir kovos uz savo vaika,nes auga geroje seimoje…aciu,kad isklausete mano nuomones,

 3. Mokytoja parašė:

  pavasaris…mokykloje tuoj išnirs apnuogintos strėnos, išlįs siaurutės stringų juostelės…..Nežinau kokios mintys suksis už tokios panelės nugaros sėdinčiam paaugliui, bet tikrai ne apie matematiką…. Mokykime vaikus rengimosi kultūros, kur ,ką vilktis…Mokykla juk valstybinė įstaiga. Nenorėtume, pavyzdžiui banke , susidurti su pankiškos išvaizdos vadybininke… Viskam sava vieta ir laikas. Mokykit vaikus rengimosi kultūros, tėveliai.Jei tai būtų ne mokykla, o rimta darbovietė, trumpai drūtai būtų paprašyta savo stilių palikti laisvalaikiui. Kam tada pasiskųstų mamytė su dukrele?

 4. to Pastebejimas parašė:

  Niekas ir niekam negali uzdrausri issisakyti savo nuomone,kokia ji skaudi ir teisinga butu…Gerai,kad zmones pasako ka zino ir kovoja tokiu budu su neteisybe!!! Gal maziau bus smurto ir korupcijos! Geros dienos!

 5. to S. ar klasiokei merginos parašė:

  Koks jos stilius,kad neitiko mokytojai? Emo, metaliste?

 6. to ? mokinux parašė:

  Esu buvęs mokinys. Šis žmogus yra dviveidis. Vieną minutę gali būti geriausias draugas, kitą didžiausias tavo priešas. Asmeniškai nelabai kokių kivirčų ir turėjau su ja, bet vin dėl šio žmogaus nesu net pagalvojęs apie buvusios mokyklos aplankymą, kurioje tikrai buvo linksma ir smagu. Reikia pripažint, kad Čejauskienė griežtas, bet teisingas žmogus. Ji tikrai turi žinių, kaip specialistė įdomiai ir ,gražiai pasakoja, tačiau tingi dirbti. Geriau užsiima kita veikla nei, kad susikoncentruoja pamokai 100%. Su ja praleidau nemažai metų ir galiu teigti,kad Juditai patinka kivirčytis su vaikais, kurie jai nepatinka. Ji emocijų žmogus, gali neapgalvotą,aštresnį žodį pasakyti ar užmest kupron. Čia tik mano nuomonė, kokia yra J.Čejauskienė.

 7. Graudu dėl mokinukės parašė:

  Aš neteisinu mokytojos(nes nieko nežinau)gal ir pasakytas ne taip sakinys,bet ko nepasako net PREZIDENTAI?Atsiprašo,komentuoja…Mokytojui pasakytas ne toks sakinys kainuoja išėjimą iš darbo.Greitai bijos mokykloje dirbti eiliniai mirtingi žmonės.Ieškosime neklystančių dievų….Manau,kad čia yra toks konfliktas,kuris galėjo būti išspręstas net be tėvų įsikišimo…tiesiog pasikalbėjus motytojai su mokine.O mokinukė jau tokiame amžiuje lieka nugalėtoja,ar kada nors gyvenime ji benorės pasikalbėti ,atleisti …ieškoti sprendimų taikiai,nešaukiant…..nerėkaint….Tai jau dabar gimė sužalotas jaunas žmogus,visda mokantis ,,pastovėti “’ už save.Mokytoja (kad ir ką pasakiusi)iki gyvenimo pabaigos lieka paniekinta,suminta……

 8. S. parašė:

  Asmeniškai pažystu šią panelę. Labai geras, nuoširdus ir bendraujantis žmogus. Šlykštu skaityti komentarus, kurie šmeižia šią mokinę jos net nepažinodami. Pripažystu jos stilius nėra visiem priimtinas, tačiau žmogų vertinti pagal jo išorę yra pats žemiausias lygis. Jeigu mokytoja tikrai žemino šią panelę, tai ji neverta mokytojos vardo. Jeigu kiti žmonės, dabartiniais laikais, toleruoja transvestitus ir gėjus, tai ši panelė yra lašas jūroje palyginus su šiuolaikiniu margu pasauliu.

 9. Graudu dėl mokinukės parašė:

  Nežinau to konflikto ..negaliu jo analizuoti.Tik suprantu,kad dabar mokinui viskas galima.Kas apgins mokytoją?Kad ir pasakytas ne toks žodis- su purvu sumins mokytoją,kuris dirbo ilgus metus.Tarsi nusikaltelį išleisime į pensiją,tarsi nedirbo…tarsi ten nieko gero nebuvo jos darbe.Mokinė liks NUGALĖTOJA,jos gyvenimas prieš akis,kiekvieną neskalndumą spręs tesmuose,skunduose iš to darydama ŠAU….Sunkus laukia jos gyvenimas…..

 10. J parašė:

  Man 50 jau ,kai mokiausi dar daknisau mokytoja / cia ne apie p.Judita/tai ji issivede mane is klases ir kad trenke per snuki ir uztrenke pries nosi duris ,is pradziu buvo sokas po to pyktis nu kur jau tokiam kietuoliui….o po to pradejau galvot ,po pamokos nupedinau pas Mokytoja atsiprasiau jos ,ji manes ir konfliktas issprestas dar ir dabar kartais pasijuokiam ,tik ji del to ivykio labai ilgai pergyveno .Gal mums reikia ismokt pazvelgt i save as suprantu kad mes patys patys bet …tam yra veidrodis ,o 18 panelei sleptis uz motineles sijono?Gal motinele ir i pasimatymus kartu vaiksto nes kur jau viena paleisi ir norisi gi ir baisu o dabartiniai tevai labai savo vaikucius idealizuoja nemato kad jie ne tokie jau ir sventi o p.Judita tikrai nuostabus zmogus ja pazystu tik siek tiek bet is buvusiu jos mokytoju prisiklausiau tik gero

 11. Apsiverkit2 parašė:

  Retardai

 12. Mana parašė:

  Mielos mamos, juk pacios zinote kokius auginate vaikus, susikabet neimanoma, o jau sudrausminti tai net nebandote, nes zinote, kas bus atsakyta ir kokiu tonu. Nekrta tai teko man paciai gatveje patirt meginant sudrausminti .
  Kazkodel visi galvojame kad atsakomybe uz aklejima turi nest mokykla, o tai kas tevams belieka???? Daugelis pasakys, mes uzsieme, diebame kad seima islaikyti, sutinku, laikai sunkus, o vaikai,,,,,,, vaikai patys uzaugs.
  Mano sunus lanko Sodu vidurine mokykla, paklausio jo apie istorijos mokytoja ir buvau labai nustebusi, jis minejo kad tai nuostabi ir gera mokytoja, megstanti pajuokauti, dabar mastaukaip reikia pasistengti isbalansuoti mekytoja, kad ji taip pasielgtu kaip minima straipsnyje. Pries tai rasiusiai manai noriu priminti per PANORAMA nesenai buvo pamineta, kad Mazeikiu Gabijos gimnaziztes susimuso del vaikino demesio, butu linksma jei nebutu graudu, taip kad nereikia apie Sodu vidurine tokiu tonu kalbet.

 13. taip parašė:

  Gal laikrastis galetu parasyti, kaip baigesi poniai Uscinienei? Nejaugi si ponia, po to, kai buvo irodyta, jog ji apvoge mokykla, jai tebevadovauja? Ka apie tai mano svietimo skyriaus vedejas ponas Stonkus?

 14. mama parašė:

  Kad vaikai siais laikais yra baisesni uz zveris, galiu pateikti pavyzdi is Pavasario dabar pagrindines mokyklos. Kas mokesi sioje mokykloje, ar kieno vaikai mokesi, zino situacija apie viena berniuku darbu mokytoja. Zmogus gerasirdis, specialistas geras, bet jo pamokose dedavosi siaubingi dalykai. Nezinau kodel, gal vaikigaliai zinojo, kad jis niekam nesiskus, bet ne tik, kad neklause jo nurodymu, atsikalbinejo, bet ir atvirai tyciodavosi is mokytojo, spjaudydavo jam ant nugaros, laidydavo replikas. Zinau atveji, kai jam paprasius iseiti is pamokos, vienas drasuolis nusimove kelnes, ir parode plika uzpakali. Kai mokytojui truko kantrybe, ir vienam salaputriui jis uzvaziavo i ausi, kas dejosi! Laikrastis parase straipsni, to mazvaikio motinele, vietoj to, kad savo sunu paauklet, tai i policija nuleke! Labiausiai mane stebina mokyklos direktoriaus pozicija- jis, zinodamas visa situacija, mokytojo negyne, o liepe to vaikigalio atsiprasyti! Nezinau, ar bedirba tas vargsas mokytojas, bet ponas direktorius tebesedi savo kedeje!

 15. mama parašė:

  Na jau tik nereik ant Nutautienes stumt….ji nuostabi mokytoja….o jei vaikas nesimoko, tai jo vieta tikrai ne gimnazijoje, o Sodu pagrindinej….

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Gretimoje mokykloje yra tokia mokytoja Cejauskiene- Viespatie apsaugok nuo tokios

 17. mokytojas parašė:

  Situacijos analogas – kai buvau ujamas direktorės dėl neva darbo drausmės nesilaikymo, sunkaus charakterio, neadekvataus vertinimo ir panašių nesamonių, kurių niekas nesiteikė įrodynėti, nes tai nesvarbu „aukštuomenei“.

 18. Kvietimas parašė:

  Viso rajono mokytojai, kurie nenori paklūsti vadovų nurodymams laiku ateiti į darbą, nevėluoti į pamokas, nekalbėti mobiliuju ir negerti kavos pamokų metu, par pamoką nepasakoti savo biografijų ir nemoralizuoti neįžeidinėti mokinių, naudoti pamokų metu informacines technologijas ir įvairius mokymo metodus ir dar tie kurie nenori jokių naujovių vienykimės ir atkeršykim išeidami iš darbo nesulaukus pensijos, matysim tada kaip mūsų prašys pasilikti ir vadovai ir mokiniai, kurie yra jau tiesiog pripratę prie mūsų senovisško marazmo ir kitų mokytojų nenorės, nes jie reikalaus mokytis o vadovėlio terksto neužteks perskaityti per pamoką

 19. to mokytojas parašė:

  Gal galitumėt patikslinti, panašią situaciją ir man teko išgyventi, ar turima omenyje tada kai primušėte mokinį?

 20. fui parašė:

  Pritariu pastebėjimui, bet IP nieko nereiškia, nebent nuramintų, kad nėra labiai jau daug žmonių pritariančių silpnesnio, šiuo atveju mokinio niekinimui, viešam pažeminimui kitaip reiktų nykti iš tokios Lietuvos, nes tikėtina, kad tie palaikantys smurtą vėl išrinktų mokytoją į tarybos gretas socdemų saraše, o gal net tiesioginiuose rinkimuose o tada šakės ne tik švietimui bet ir asmens teisėms

 21. mokytojas parašė:

  Panašią situaciją teko ir man pergyventi. Visų bėdų kaltininku daromas mokytojas, nes jis nesugeba „ižvelgti asmenybės, įsijausti į mokinio vidaus emocijas ir pan.“ Kas įdomiausia, direktorės išradingumas, žeminant savo kolegą nenusakomas, tačiau konflikto suvaldyti niekaip nesugeba, o greičiausiai nenori. Ir kas galėtų paqneigti, jog tokia vadovė pati eskaluoja šią temą, nes jai naudinga tai daryti, :išleidžiant“ mokytoją į užtarnautą poilsį, neatsiskaitant už stažą ir kvalifikaciją. Pamastom :)

 22. KONČITA parašė:

  Mokytoja, o kur Jūsų tolerancija?

 23. Pastebėjimas parašė:

  Pritariu pastebėjimui, kad didžiosios dalies komentarų komentatorius vienas asmuo. Labai jau panaši stilistika. Būtų įdomu, jei Santarvė paviešintų tokią informaciją – pvz.: IP kodus. P.S. esu šio puslapio skaitytoja ir neatsimenu tokios komentarų gausos. Dar daugiau – taip kruopščiai, ilgais tekstais surašytų… ir į „vienus vartus“ nukreiptų.

 24. pasiūlymas parašė:

  Nusipirkite santarvę, perskaitykite atidžiai labia ilgą straipsnį, nes čia tik įžanga, ir pamastykite ar verta daryti mokytojai meškos paslaugą tiek giriant ir dar tokiais pat žodžiais, juk ne visi perskaitys tuos diterambus, o kas perskaitys, supras kur čia ,,šuo pakastas“, nereikia persistengti, nes Mažeikiai mažas miestas, vieni apie kitus net per daug žinome, bet kai tylime, dar nereiškia kad nieko nesuprantame. O uždelsto veikimo bomba pagaliau sprogo

 25. Vardas (privalomas) parašė:

  Mūsų visuomenėje tapo norma, kas garsiau rėkia, tas teisus, šiuo atveju panašiai – mokinė negali apsiginti civilizuotai, nes yra pilnametė todėl jos niekas nebegina, nors dar ir mokosi mokykloje, belieka ginti mamai, bet pagal komentatorius(t.y. labiau panašu į vieną komentatorių) to irgi negalima daryti, nes ji jau tri būti suaugusi. Taip peršama mintis kad nukentėjusi yra nusikaltėlė, kad išdryso kažkur kreiptis.

 26. TARP KITKO parašė:

  Mokykla yra ta vieta ,kur mokinys privalo laikytis tam tikru elgesio ir morales taisykliu , todel ir reikia kad rengtusi padoriai , dar geriau butu ,kad visi mokiniai butu su uniformomis ,tai neiskiltu problemu ir tarp paciu mokiniu , kurie prasciau gyvena, o dabar mergos issidazo savo marmuzes ,apsirengia kaip kekses ir eina i mokykla ,tarsi i keksiu festivali…. as palaikau mokytoja . O motinai patarciau labiau pasirupinti auklejimu savo dukros ,o ne akis draskyt MOKYTOJAI.

 27. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai už ką visdėlto mokykloje rašomos n raidės? Kai esi – n, kai nesi – nėra n. Tai tuo laiku gali ką nori tą daryti, net ir nelaimingui atsitikimui įvykus mokytoja turės pasiteisinimą – buvo klasėje ir viskas?

 28. tikra mama. parašė:

  Laikraštyje rašoma, kad dėl išvaizdos kalbėjusi kaip motina. nes tikrai nelesčiau vaikui rengtis taip. Pirma reikia būti tikra mama, kad suprastum, kada patari, o kada įžeidinėji. Tikra mama iš viso ir dar visų akivaizdoje nežemina savo vaiko, nešmeižia. Ir iš viso į mokyklą leidžiame savo vaikus mokytis, o ne per pamoką aptarinėti jų aprangą, tam gali būti skirtas bir kitas laikas ir kita aplinka. Tie kurie taip žiauriai rašote ant vaikų, tikrai dar jų neturite.

 29. šlykštu parašė:

  Iš panašaus stiliaus ir kai kurių faktų galima daryti prielaidą, kad pati mokytoja save giria. Tai dar šlykščiau negu perskaičius visdą straipsnį.

 30. Rima parašė:

  Gediminai Taraskau Jūs moteris ar vyras. Iš labai „rišlaus, be klaidų“ parašyto komentaro to negalima suprasti. Jaučiasi, kad mokėtės vakarinėje.

 31. Egidijus parašė:

  Pats mokiausi Sodų vidurinėje prieš septynis metus,tai nuostabi mokytoja,man ji dėstė istorija šešis metus ir tai buvo vienos iš įdomiausių pamoku,nes Judyta Čejauskienė mokėjo ir manau tebemoka sudominti mokinius,pravesdavo pamokas rimtai,bet ir pajuokaudavome,esama tema taip papasakodavo ,kad klausydavome įtempę ausis,padiskutuodavome netik istorijos tema ,bet ir kitomis,sudrausmindavo kai reikėdavo,niekas taip nešikaliodavo ,kaip dabar,labai jau jautrūs pasidarė,užmiršta savo pareigas,bet teisiu ne,dabar nieko neįmanoma pasakyt,jau griežtesni žodi pasako ir tai jau žeminimas ar įžeidimas,tai kaip besudrausmint ar paskata mokiniui daryt,kad pasįtemtų moksluose,išgirtu kas sakoma.

 32. mama parašė:

  kodel tik apie sodus raso? kitose mklose ne tokiu zodziu vaikai isgirsta ir ne tik debilais isvadinamiVAIKAI TOKIU DALYKU PRIPASAKOJA PAREJE.

 33. ng parašė:

  Na, Soduose yra ir daugiau tokių mokytojų.Yra tokiu kurie vaikus skiria pagal tai kiek uždirba tėvai.
  Jei vaikas gavo prastesnį pažymi ir nori pasitaisyti yra pasakoma dink . Būna išvadinami atsilikėliais,debilais.Oi būtu galima prirašyti daug. O apie socialinę darbuotoją išvis trūksta žodžiu.

 34. mergaite su mama ir i studijas? parašė:

  Sitaip mama su dukra sperndzia problemas???Tai gal mama ir i studijas vaziuos kartu su dukra, nes destytojai universitetuose ohoho kaip nerenka zodeliu, niekas nekalba kaip su lopselinukais. Geda turetu buti, mamai ir dukrai, kad sitaip mokytoja savo apdergti, o tuo pat is visa mokykla. Manau, kad lazda turi du galus, kuris kerta skaudziau.Cia galejo pati dukra su mokytoja issiaiskinti, o ne po mamos sijonu sleptis, ir kelti toki triuksma ant viso rajono ir juokint svieta. Vieni moka problemas sutvarkyti, o kiti tik kelti. Mokytojai stiprybes.

 35. Petras parašė:

  Gėda turėtų būti mokyklos direktorei, kuri nesugeba apginti savo mokytojų, nes pati , tikriausiai yra suinteresuota, jog mokytoja Čejauskienė būtų atleista. Nesinori čia visko pasakoti apie šios mokyklos direktorę, tai galėtų papasakoti vakarinėje mokykloje besimokę mokiniai. Miela mokytoja, jūs nieko nepadarėte ir nesigraužkite. Būkite stipri, nes jūs esate teisi. Šitai mokinei turėtų būti gėda, jeigu ji prisimintų savo elgesi žemesnėse klasėse, tai turėtų būti jums labai dėkinga. Stiprybės jums, jūs nuostabus žmogus. Mamytei turėtų būti labai gėda dėl savo dukters ir savo pačios elgesio.

 36. kodėl parašė:

  kodėl laikraštyje nėra merginos nuotraukos ir pakeistas jos vardas, jei ji pilnametė ir aprašoma konfliktinė situacija. Ko tada slėptis?

 37. klausimas laikrasciui parašė:

  Gaila nuostabios mokytojos Čejauskienės. O kodėl „Santarvė“ rašo apie viena mokyklą, o nutyli, kad šalia yra mokykla, kurios direktorė jau teismo pripažinta kalta!!!!!! ir su sutepta reputacija toliau vadovauja mokyklai. Laikraštis apie tai tyli KODĖL?

 38. Buvusi moksleivė parašė:

  Visiškai pritariu Gabrielės išsakytai nuomonei, jog mergina pati prisiprašė piktesnio žodžio. Šiais laikais vaikai visai nevaldomi, per daug jie teisių turi tikriausiai :(
  Bent jau prieš kelis metus ši mokytoja tikrai buvo visų mylima ir visi mano pažįstami norėjo pas ją mokytis istorijos. Niekada niekas blogo žodžio apie ponia Čejauskienę nėra pasakęs, o dabar apšmeižė išeinant į pensiją …Gaila man jos, kai žinau jog mokykloje dirba kur kas blogesnis Istorijos mokytojas kuris akivaizdžiai iš moksleivių tyčiojasi, pažymius rašo pagal savo nuožiūra net nevertindamas darbų. Toks mokytojas kuris sugeba pravirkdyti moksleivį pasakęs jam kažką į ausį, kuris prieš visą klasę svaidosi grasinimais ir patyčiomis jau sėkmingai dirba daug metų ir visi žino apie ką kalbu…

 39. Vardas (privalomas) parašė:

  Pradėsiu nuo to, jog mokytoja neabejotinai turi daug dalykinių žinių ir puikiai išmano istoriją, t.y. savo dėstomą dalyką, tačiau vien šito neužtenka. Nežinau kaip ji dėstė ir elgėsi prieš daugelį metų, tačiau noriu priminti, mielieji, kurie rašo atsiminimus iš senų laikų, kad visi žmonės keičiasi. Atsiminkite kokie jūs buvote mokykloje ir kokie dabar esate, kaip pasikeitė jūsų požiūris, mąstymas ir į kurią pusę pakrypo gyvenimas. Beje, kaip pastebėjau nei vienas nežino situacijos, o prirašo kokia vienuoliktokė bloga, smegenų 0 ir t.t. Deja deja, realybė kitokia. Nejau niekas niekada nesiskundė Jums, brangieji, kad mokytojai rašo blogus pažymius ar kitaip rodo savo antipatiją mokiniams? Kažkaip visai neįtikėtina, ar ne? O gal meluojate sau ir kitiems? Laikai keičiasi, keičiasi ir visas pasaulis. Nūdienoje neturėtų likti specialistų, kurie nors ir prikaupę žinių bagažą, tačiau nesugeba susivaldyti savo darbo vietoje. Kaip Jums, numylėtiniai, patiktų, jei atėję pas gydytoją, kuris sugebėtų puikiai jus suprasti, išsiaiškinti problemą ir ištaisyti ją, vien dėl Jūsų išvaizdos pasmerktų toliau plėtotis ligai ir dar pažemintų kitų pacientų akivaizdoje? Manau jausmą atsimintumėte visam gyvenimui. O jei mokytojai taip rūpėjo merginos išvaizda, tad kodėl gi ji negalėjo apie tai pranešti likus dviese? Manau, tai ne pirmas pavyzdys ir tikrai, nors gerbiu Judytą už jos žinias ir indelį į mane, manau, ji yra blogo mokytojo pavyzdys elgesio su mokiniais atžvilgiu. O Jūs, visi „pliotkininkai“ ir mėgstantys išmanytą situaciją fantazuoti savo galvose, pamąstykite, jei tai būtų Jūsų vaikutis, kaip jaustumėtės. Liaukitės vadinti tai šmeižtu, nes tai tiesa.

 40. MAMAI IR DUKRAI parašė:

  Labai palaikau mamą ir dukrą. Šaunuolės, kad netylite.
  “ Nuoširdžiai atsiprašiau ne tik savo mokinės, bet ir jos mamos. Ko dar jos nori?“, – „Santarvei“ sakė J. Čejauskienė. „-Šis sakinys manau pasako viską.
  O „palaikymo“ komanda (komentatoriai)- baisu kiek paniekos ir neapykantos jauniems žmonėms. Sunku patikėti, kad taip galėtų rašyti esami ir buvę moksleiviai. Jeigu tai tiesa, tai tikrai nedaro garbės mokytojai J.Č.
  Įdomu, kokia poziciją užima mokyklos vadovybė? O gal ir ji bijo J.Č.

 41. is A raides parašė:

  Labai gera mokytoja, ir pajokaut ir pasijuokt, ismoko gerai ir net pati sake kad dirbo policijoje ir buvo griezta :-) neturiu jokiu nusiskundimu… gera ir idomi mokytoja :-)

 42. ? parašė:

  Ar policijoje ar milicijoje dirbusi?

 43. Gabriele parašė:

  Judyta Cejauskiene, yra pati geriausia mokytoja sodu vidurineje! Manau cia kaskoks nesusipratimas. Sita mokytoja dirbusi policijoje, todel kartais uz negrazu elgesi pamokoje ji uzsaukdavo, bet visvien ji pati geriausia ir supratingiausia mokytoja. Turbut sita mokine elgese pamokoje kaip tikra kiaule, kodel ji uz savo veiksmus neatsako? Nejau ji nieko nedare? Sita mokytoja bereikalo nesaukia, priesingai ji saukia ir moralus skaito tik tiem kurie jau nebesuvaldomi.. Juokas ima paskaicius sita straipsni, tiesiog noretus veida atsiprasant apspjauti tai piemeniai, kuri sitaip dryso tokia nuostabia mokytoja apsmeizti. Niekas nemate kas kaip buvo, bet tikriausiai pati panele sedejo klaseje su telefonais ir trugde pamoka. Vienoliktoke, o smegenu 0! Kita karta lai pasiziuri i savo elgesi, tokios geros sirdies zmogus tikrai nebutu saukes! Todel panele vienoliktoke, maziau slepkis uz mamos sijono, nusileisk ant zemes ir pagalvok ka pati padariai. As tavo vietoj nueiciau pas mokytoja atsiprasyti uz tokias nesamones:)

 44. Vardas (privalomas) parašė:

  Manau,kad mokytojos,kurios jau nebeisgali del savo amziaus dirbti su vaikais,pacios turetu susiprasti ir palikti vieta jauniems ir suprantantiems sio amziaus mokinius… Tik per nesuprantanti savo mokiniu mokytoja,kencia jaunoji karta ir juose ugdosi agresija ir grubumas!

 45. Vardas (privalomas) parašė:

  Geras mokytojas ir geras , moksleivius suprantantis zmogus,tai ne vienas ir tas pats… Akivaizdu, ka kurie moksleiviai nenori atvirai parasyti blogu savybiusio sios mokytojos,deda minusa.O likusieji, raso,tarsi sedetu klaseje ir rasytu privalomaji rasineli… Daugelis moksleiviu,tiesiog bijo rasyti tiesos.

 46. Vardas (privalomas) parašė:

  O Kiek patyciu buvo is Nutautienes,net nesinori mokytoja vadinti sia asaba? Sugadino moksleiviams stojamuosius,kurie turejo laikyti chemija,tiesiog juos“supjove“ Perkele ja i kita klase,kai tevai surinko parasus ir pateike irodymus Direktoriui…Atleisti reikia,bet neperkelti kitiems vaikams tokios pedagoges!

 47. mama parašė:

  Perskaiciau straipsni ir komentarus. Pirmoji mintis- Aciu Dievui, kad mano vaikai jau pabaige mokslus, ir ne sioje mokykloje. Ta pabreziu del to,kad nekaltintumete manes uz nuomones issakyma. Mano nuomone, siame konflikte kalciausia yra MOTINA. Vaikus mes patys auginame ir auklejame, kodel motina neiskiepijo savo dukrai pagarbos Mokytojui, vyresniam zmogui? Kodel motina nepaaiskino dukrai, kad mokykla yra vieta, kurioje MOKOMASI? Mokykla turi savo taisykles, kurios ipareigoja. Tai ir atitinkamas elgesys, ir atitinkama apranga. Kas, jeigu ne motina turejo paaiskinti dukrai, kad tie jos auskarai ar nesamoninga apranga mokykloje netinka? Nori reikstis- reikskis namie, gatvej, draugu rate. Mokykla yra vieta, kur zmones gauna zinias, ir uz tai reikia buti dekingam mokytojui! Vietoj to, kad savo dukra pastayt i vieta, ismokyt gerbti mokytoja, motinele dar vejus kelia! O dukrele, 18 metu merga, sugalvojo i vaiku teises kreiptis. Mokytojai Cejauskienei linkiu stiprybes, o jaunajai panelei suprasti, kad mokykla ne jos nuosavas kambarys.

 48. Rima parašė:

  Prieš daugiau nei 20 m. teko laimė būti mokytojos J. Čejauskienės mokine, prieš 3 m. mano vyresnėlis taip pat lankė šios mokytojos pamokas, o šiuo metu ji dėsto mano viduriniąjam sūnui. Mokytoja Judita pasižymi išskirtiniu profesionalumu, spinduliuoja be galo šiltu žmogiškumu. Šios išskirtinės asmenybės empatija, paprastumas, kai situacija to reikalauja – tvirtumas, tapo kelrode žvaigžde ne veinam mažeikiškiui.
  Kiek leidžia spręsti straipsnis, galėčiau pasakyti, kad mokytoja greičiau ne įžeidė, bet gal būt kažką taikliai pastebėjo, kas užgavo jauną merginą.
  Brangieji, dažniausia aplinkinių elgesys atspindi mūsų esybę, todėl ir klaidas pradėkime analizuoti nuo savęs ir nesistenkite iš žmogaus atimti duonos kąsnį, juk nežinote kokia pamoka ateityje gali sugrįžti jums patiems toks priverstinis žmogaus žeminimas.
  Mokytojai Juditai noriu padėkoti tiek už asmenines žmogiškumo pamokas, tiek už indėlį lavinant mano vaikus. Ačiū jums nuoširdus, sveikatos Jums ir tvirtybės!

 49. Rasa parašė:

  Apie šią mergaitę galiu parašyti tik geriausius atsiliepimus – jautri, geranoriška, darbšti, švelni, komunikabili, atvira ir t.t. Aš mokytoja – mokau ją kitoje mokykloje. Gaila, kad pas mus kitaip apsirengęs ar susiradęs savo stilių žmogus, yra apauginamas nusenusių nuostatų, iš anksto priešiško nusistatymo, negražių minčių ir žodžių voratinkliu. Mokiniai ne pyragėliai šiais laikais, bet tikrai galiu pasakyti, kad ir mokytojų yra ne vienetai su keliomis kaukėmis ant veidų. Blogiausias dalykas, kai pasirenkamas taikinys savo nepasitenkinimui, pavydui, blogai nuotaikai ar garui nuleisti ir nebematoma realybės. Svarbu kasdien „atidrožti“ savo auką. Ir ne visada tai išeina į viešumą , kaip šį kartą. Labai tikiuosi, kad šis įvykis nepaliks skausmingų pėdsakų merginos gyvenime. Ir dar – ji atrodo puikiai, stilingai ir tikrai išsiskiria iš šiandieninių Barbių rožiniai pilkos minios.

 50. cia as parašė:

  teko mokytis sodu vidurineje, su sia mokytoja pati nesusiduriau, bet bendraamziu ir vyresniu mokiniu atsiliepimai apie sia mokytoja tikrai geri. Kuri laika teko dirbti mokykloje, jau kitoje, bet siuolaikiniai mokiniai yra baisus, o mokytojas galios, valdzios mokykloje nebeturi, todel tikrai suprantu daug metu mokykloje atidirbusia mokytoja kuri buvo ipratusi prie ankstesnio mokytojo pozicijos. Visada gerbiau ir taip, tiesa, prisibijojau mokytoju… juk jie vyresni,nuo ju kazkiek priklause mano ateitis. Aplenkdavau lanku vyresnius mokinius mokykloje.. O dar bunant 12oje klaseje pastebejau, kaip pasikeite mokiniai. Eini kolidorium ir ziurek kad koks mazylis is 3ios klases nepakistu kojos, neuzvoztu ar neapsjautu… Nera pagarbos, nera… na taip baimes, nes jie nebaudziami, nei tevu, nei mokytoju… issipleciau, bet labai jau sirdele skauda…

 51. remiantis straipsniu parašė:

  kad ir koks tarp jos ir mokytojos įsivyravo konfliktas, nes šalia kaip sakoma nė vienas nestovėjome ir to patvirtinti vienaip ar kitaip negalime, tačiau taikant auklėjimo poveikio priemones pirmiausia reikėtų siekti ne vaiką nubausti, pažeminti, o padėti jam suprasti, kodėl jo elgesys yra nepriimtinas ir netoleruotinas. Tėvai ir pedagogai turi labai glaudžiai bendradarbiauti vaiko ugdymo procese, kartu spręsti kylančias problemas bei ieškoti galimų sprendimo būdų, esant reikalui pasitelkiant kitų specialistų pagalbą. Juk jie turi bendrą tikslą – kad vaikas užaugtų pilnaverčiu visuomenės nariu, gerbiančiu save bei kitus asmenis.

 52. as parašė:

  Kai paskaičiau su kiek gramatinių klaidų rašo tos mokinės, kurias tenkino 5-6 iš istorijos, negaliu nepakomentuoti.
  Neginu mokytojos, bet susitvarkyti su išsišokėliais ne tokia ir lengva užduotis, tad reikėtų daugiau pagarbos mokytojams ir šiaip vyresniems žmonėms.
  p.s. man 32 ir nesu susijusi su ta mokykla ..

 53. Roma parašė:

  Mokytoja Čejauskienė – nuostabus žmogus. Labai gaila, kad dukrytės ir sūneliai dabartiniai tapo tokie ligoniai, kuriems nė žodelio nebegalima pasakyti, mat labai jau opūs pasidarė. Šiandieniniai mokiniai labai gerai žino savo teise, bet pareigų jie nesugeba įvardyti. Galbūt tai mokinei iš pradžių reikėjo klausimą su mokytoja aptarti, o paskui mamytei skųstis? Įdomu, ar ši mokinė taip jau viską ir pasakoja savo mamytei? Dabartiniams mokytojams paminklus reikia statyti.Galų gale, nieko neatsitiko, jeigu ką mokytoja ir pasakė. Nustokite būti visi kiti šventieji.

 54. Deividas parašė:

  Nezinau kas buvo per 1 metus kai nebesimokau sioje mokykloje. Bet kai cia mokiausi mokytoja J. Čejauskienė ko gero buvo geriausia istorijos mokytoja sioje mokykloje. ir kazkaip nelabai norisi tiketi kad ji galejo kazka uzgaulioti ar rasyti „n“ i dienyne jei mokinys yra klaseje. Na nezinau ar tai tiesa ar ne. Bet netikiu sitomis nesamonemis kas apie sia mokytoja parasyta.

 55. Visdar mokinys... parašė:

  beto, yra davusi ir man tokių pastabų davusi, bet visa laiką kažką netaip dariau, bet kai ji pasako pastabas iškart nusiramini… netaip kaip kitos mokytojos ten kažką sumurma ir mokiniai toliau daro ką nori, čia Čejauskene pasako ir iškarto ramu… Ir kaip manot, kaip su mumim (šiuolaikine karta) reikia šnekėt, jei mes kitaip nesuprantam.. čia visiem komentaram, O būtent dėl tos mokinės nemačiau ir nežinau nieko, bet pagal mane ji tikrai kažką netaip darė

 56. Visdar mokinys... parašė:

  įdomiai čia vienas rašė, kad 5-6 džiaugėsi gaudamasis tai už žinias ir gaudavai, man tokiu pažymiu iš istorijos net dienyne nėra (aišku tapati mokytoja).. O apie pačia mokyta, tai kaip kaikurie rašė griežta, bet teisinga.. bent mūsų klasėje nebuvo taip, kad sakytu kanors jei nieko nepadarei, O jei jau šneki per pamoka ar nieko nedarai tai žinoma duoda pastabas( savam stiliui) O taip tai labai gera mokytoja,

 57. J.K. parašė:

  Žemai lenkiu galvą prieš mamą, kuri nepabijojo apginti savo dukrą, ko nepadariau aš prieš keletą metų ir dėl to labai gailiuosi. J.Čejauskienė tikrai žemino mano dukrą, ji yra gera tik išrinktiesiems. Tikrai apie jos elgesį žino mokyklos kolektyvas ir adminintracija, bet ko gero taikstosi su jos tokiu elgesiu, nes bijo jos ilgo liežuvio, nes visi juk žino, jog jos liežuvėlis kaip nemunėlis……

 58. Nepatenkinta mokinė parašė:

  Buvau ir aš J. Čejauskienes mokinė,žeminama,užgauliojama,pabijojau eiti skūstis …Kaip mokytoja labai „gera“ jei kalbant iš mokymo pusės,tai pamokų metu visi darydavo ką norėjo,atsiskaitymai vykdavo i savaite gal pora kartu o visą likusi laika šurmulys,savu veiklų užsiemimas…
  Žemindavo ir mano klasiokes mėtydavo kandžias replikas, ypač ant tų kurie tylėdavo ir nemokėjo ar bijojo apsiginti..Ne vieną kartą mačiau kaip su dienynu galvon trenkė…kur tai matyta ?Jei norėjai tureti geresnį pažymi ir neturėjai tėvų kurie gerai uždirba bei visuomeneje yra užemantys ganetinai aukšta posta ,pas tamsta mokytoja džiaugeisi turėdamas 5 -6 . Jos vieta tikrai ne mokykloje ,gailiausia yra visų užgauliojamu vaikų ir jų tėveliu kam teko susidurti su šia tikrai „nekokia“ mokytoja . Tikiuosi susiprask ir išeis i pencija

 59. Pastebėjimas gerb.UNIQUE parašė:

  O ten ar rašo, kad iš Sodų vidurinės po 3 klases aštuntokų išeina į gimnazijas ir sėkmingai mokosi, laimi olimpiadose?.. Ar rašo, kad į vienuoliktas klases ateina visų miesto mokyklų buvę dešimtokai? Taip, ateina ne tie, kuriems geriausiai sekasi moksle (kuriems sekasi taip pat renkasi gimnazijas), turintys asmeninių problemų… Bet jie geri žmonės. Tai svarbiausia! Tad, ačiū Dievui, toj mokykloj ne pagal skaičiukus mokinys vertinamas.

 60. jums leidus tars žodį tėtis parašė:

  manau, kad iki šiol čia komentaruose vieni tauškalai. Ir kol nėra jokių priimta realių sprendimų mokymo įstaigose, kad vaikas jaustusi saugus, o mokytojas būtų gerbiamas, tol niekada nesibaigs šios diskusijos. Nes kai vyksta mokyklos vadovų ar pedagogų patikrinimas, viskas gražiai atsišviečia tik lape, nes savo darbo siekius ir rezultatus kuo puikiausiai sugeba perkelti rašytine forma, o realioje situacijoje taip ir lieka atviros žaizdos ir nepatenkinta viena ar kita konkfliktuojanti pusė. Niekaip man iki šiol nesuprantama kokį vaidmenį vaidina mokyklų soc. darbuotojai ir soc. pedagogai. Nežiūrint į visą susiklosčiusią esamą pateiktą sraipsnio ištrauką ir jos situaciją, pagarba turi būti tiek vaikui, tiek mokytojui.

 61. UNIQUE parašė:

  MAŽEIKIŲ SODŲ M-KLA REITINGUOJAMA KAIP VIENA IŠ TRIJŲ PRASČIAUSIŲ MOKYKLŲ LIE-TU-VO-JE! INTERNETE SKELBTA, GALITE PASIIEŠKOTI…

 62. visi parašė:

  šventi bažnyčioje ant sienų kabo :) Ir gerai jog tokios problemos gvildenamos viešai, gal išmoksime atvirai apie viską kalbėti ką mąstome vieni apie kitus :)

 63. MEOW parašė:

  tai, kad ta mokytoja nėra tokia bloga kaip čia vaizduojama, jei kažką pasakė jom tai reiškiasi buvo už ką ir jos tikrai kažko nesako, ką darė, o dėl tos N raidės tai išviso juokinga… kiek būna pasitaiko, kad netyčia pažymi N raide nevien šita mokytoja ir dėl to nereikia mamai skūstis, o reikia pas mokytoja nueit ir paprašyt, kad N raide ištrintu

 64. psichologė - Dangei parašė:

  O jūs buvote toje pamokoje,kad žinote,jog be pagrindo išvarė jūsų sūnų?Nereikia aklai tikėti savo „auksėliais“,nes jie toli gražu mokykloje ne angelėliai,o,kad save pateisinti ,tai oi kokių istorijų geba sugalvoti!!!Jei sūnus būtų nekaltas,tai tą pačią dieną Jums būtų pasipasakojęs,bet nieko nesakė,vadinasi bijojo dėl savo netinkamo poelgio pamokos metu.Bijojo jūsų reakcijos.O Savo komentru praleidote progą patylėti…Viešai purvą drabstyti po 10 metų,tai labai žema.

 65. EI parašė:

  A begausiu ryt nusipirkti laikrašti su visa pagal komentaru skaičiu matosi idomia istorija. O gal tu komentaru teik daug , nes labia žymus žmuogus, nusipelniusi mokytoja, tarybos narė I dar vadovaun visiems Lietuvos mokytojams

 66. Dangė parašė:

  iki dabar, kaip mama jaučiu KALTĘ, kad kažkada, o tai yra jau daugiau kaip prieš 10 m., aš nesugebėjau „apginti“ savo sūnaus nuo lietuvių kalbos mokytojos (jis tuo metu lankė buvusią 5-a vid. m-klą), kuri viešai per savo literatūros pamoką prie visų mokinių pažemino mano sūnų ir visai be pagrindo išvarė iš pamokos…To pasekoje jis buvo visą mėnesį neįleidžiamas į liet. k. pamokas (niekas iš mokytojų, kl. vadovo ar m-klos darbuotojų man apie tai nepranešė), o ant nosies laukė 9 klasės egzaminai … Likus kelioms savaitėms prieš egzaminą man paskambino m-klos pavaduotoja, kuri pranešė „džiugią žinią“, jog mano sūnus nebus prileidžiamas prie egzo. Ir kaip jūs manote, visgi mes radome „kompromisą“, (jį pasiūlė m-klos direktorė ir pavaduotoja), jis bus prileistas prie egzamino su viena sąlyga, jog po egzaminų turės palikti mokyklą ir negrįžti į 10 klasę… Dabar kai pamąstau, ne sūnui reikėjo palikti mokyklą, o poniai lituanistei, kuri po šiai dienai savo “žinias dalina” Mažeikių politechnikos mokykloje. P.S. jei šį komentarą ji perskaitys, o tikiuosi jog taip ir bus, turiu p. mokytojai pasakyti, jis išaugo tikras ŽMOGUS, tik gaila, jog jokio indėlio tamsta neįnešėte, o tik palikote SLOGŲ prisiminimą apie save… Kasmet visose Lietuvos mokyklose atliekamos apklausos, po kurių galime drąsiai teigti tokias išvadas, kad daugiau nei pusė mokinių, neišskiriant amžiaus grupių, jaučia psichologinį smurtą ne tik iš savo bendraamžių bet ir iš mokytojų pusės …

 67. palaikau mama parašė:

  Gerai kad nepabijojote ir apgynėte savo vaiką. Žinome kaip vaikai tyčiojasi vieni iš kitų, bet jei tai daro ir suaugę ypač mokytojai, ati baisu. Bet žinome kad vernas varnui akies nekerta. Esate labia drąsi, kad neišsigandote sistemos. sustiprinote ir kitus tėvus, nes būna ne tik kad mūsų vaikai neteisūs. Jie tik vaikai, juosd reikia auklėti bet ne žeminti.

 68. buves mokinys parašė:

  Aš ėjau pas šitą mokytoja, ėjau ne dėl to, kad man reiktu, bet dėl to, kad man buvo malonu mokytis istorijos pas šitą teisingą mokytoją

 69. NESUPRANTU parašė:

  Čejauskienė mano, kad kaltinimai pasityčiojimu ir psichologiniu smurtu yra mesti vien tam, kad ji išeitų iš mokyklos nesulaukusi lapkričio mėnesio, kuomet ji turėtų išeiti į pensiją ir atsilaisvintų darbo vieta kitam mokytojui

  AR TAI MAMA NORI UŽIMTI TĄ DARBO VIETĄ?

 70. Vardas (privalomas) parašė:

  kodėl tie buvę mokiniai taip žiauriai keikiasi? kas juos taip išmokino?

 71. buvusio mokinio mama parašė:

  prieš septynis metus šią mokyklą baigė mano dukra, kuriai du paskutinius metus ši mokytoja dėstė istoriją. Todėl norėčiau pasakyti tik gerus žodžius šios mokytojos adresu, nes apie ją žinojau tik tiek kiek papasakodavo dukra, o ji visada tik geru žodžiu minėdavo mokytoją. Kai dukra laikė valstybinį istorijos egzaminą, tai vakare mokytoja paskambino dukrai ir pasidomėjo kaip pasisekė. Todėl ir praėjus kuriam laikui po mokyklos baigimo dar ne kartą dukra prisimena šią mokytoją, kad mokytoja buvo neabejinga savo mokiniams, pergyveno kartu su jais dėl egzaminų rezultatų. O dėl šio atvejo nežinant sunku ką pasakyti, bet vaikai kuo toliau darosi negeri, nors tėvai to ir nenori apie savo vaikus pripažinti. O drausmės reikia. Sėkmės, Mokytoja.

 72. Vardas (privalomas) parašė:

  ,,Norėdama ramybės, jau parašiau sutikimą išeiti į pensiją anksčiau laiko. Nuoširdžiai atsiprašiau ne tik savo mokinės, bet ir jos mamos. Ko dar jos nori?“, – „Santarvei“ sakė J. Čejauskienė.“
  Kas čia per klausimas? Ar mokytoja nesupranta, kad jai tiesiog niekas neatleido? Ar mokytoja nesupranta, kad reikia atsakyti už savo žodžius ar veiksmus, o po to tik ateis ramybė? Ar mokytoja nesupranta, kad mes nesame tokie durni ir suprantame kodėl einama į pensiją,manome ne dėl atgailavimo. ar ramybės…

 73. eina sau parašė:

  Oi, teisybė akis jau bado???? Nebelieka ka sakyt, tik gązdint. Kažkur jau matyta :D

 74. Vardas (privalomas) parašė:

  Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

  Šį tekstą galite rasti po komentarų.

  O kai kurie komentarai mamos, mergaitės , direktorės atžvilgiu visiškai atitinka kad būtų galima kreiptis į policiją ar prokuratūrą. Tai siūlyčiau ir padaryti.

 75. Mokine parašė:

  Atsiprausau, bet as tokio teiginio nedaviau, apie n raide net neuzsiminiau. Tiesiog sakau, kad per ta viena vienintele pamoka kada turejome glimybe su ja bendrauti, nebuvo tokiu incidentu ar pykciu.

 76. nk parašė:

  Tai jau, n raidę klasėj sėdinčiai ir turbut dė bajerio įpaišė, tik mes humoro jausmi neturim

 77. Mokine parašė:

  Mokiausi sioje mokykloje, bet si mokytoja man nedeste, tik viena pamoka su ja turejome, nes lyg ir pakeite ji kita mokytoja, na kiek prisimenu su ja buvo linksma, savotisko charekterio mokytoja, neginu ir nepeikiu jos, nesedejau salia meginos is kurios tyciojosi ir nezinau, bet man mokytoja pasirode tikrai mokanti bendrauti su jaunimu.

 78. Buvusi mokine parašė:

  Tikrai esu šokiruota, kad taip negražiai kažkas atsiliepia apie šia mokytoją. Mokinausi Sodų vidurinėje ir mane p. Čejauskienė mokė. Negaliu apie šią moterį pasakyti nieko blogo. Tik geruoju prisimenu. Dar ir po mokyklos baigimo užsukdavau pas mokytoją i svečius. Gera net tik kaip asmenybė, bet kaip ir specialistė, nes Jos dėka valstybinį egzaminą puikiai išlaikiau.
  O ką galiu pasakyti apie tuos mokinius „nuskriaustuosius“ matyt žinote tik savo teises, o pareigų NE. Kai patys įžeidinėjate ir engiate mokytojus – tai „šaunuoliai“, o jei netyčia mokytoja nepėsčia ir sugeba atsikirsti – tada jau „vargšeliai“.
  Nuoširdžiai užjaučiu visas mokytojas. Greitai tikrai nebeliks, kad tuos augančius banditus mokinti norės.

 79. ? parašė:

  Ar tie,, buvę mokinai“‘, kurie taip gražiai prisimena mokytoją kartais ne iš ,,Paieškų tarnybos“ kuri buvo rodoma per LTV, kur vienas įsimylėjęs mokinys surado savo jaunystės meilę – istorijos mokytoją Krakiuose ir nebegrįžo tą vakarą, kaip rode laidoje.
  Įdomu ar ir dabartiniai mokiniai tokie įsimylėję savo mokytoją?
  P.S. Prašau parašykite tikri mokinai, bet ne pati mokytoja ar kiti apsišaukėlai buvusiais mokiniais.

 80. eina sau parašė:

  Taip pat ir prieš 10 metų…. Dėl šitos vištos teko mokyklą keist. Įdomu kuo direktorei tepė, kad šitiek laiko leido iš mokinių tyčiotis. Duot į snukį, ir sakyt atsiprašau, ko dar nori?????

 81. Mokine parašė:

  Del direktores manau visi susidare savo nuomone. Ir tikri mano komentaras ne i geraja puse:))

 82. Mokine parašė:

  lol 2014-05-14 21:13
  Patycios yra visur, labai gaila, kad tau taip nutiko,bet cia jau ne nuo mokytoju priklauso, o nuo mokiniu, visose (bent jau Lietuvos mokyklose) vyrauja patycios, ir dabar atsakyk, jeigu isejai i kita mokykla ten nera patyciu???? Is taves gal jau nebesitycioja, bet kiti yra kaip buves tu – nuskriausti irr pazeminti. Labai gaila, kad auga tokie bendraamziai kurie pasttebi tik uz save silpnesnius,

 83. Judytos giesmė Judytai parašė:

  Perskaičiau anonsą ir komentarus… Jau kilo noras „gerąjai“ mokytojai pasiūlyti pakeisti pirštą, nes turėjo pavargti nuo spausdinamų liaupsių sau pačiai :))))))))) Fu kaip nyku ir bjauru! Bet p.Judytos fronte naujo nieko:( Galėtų kokių naujų metodų sugalvoti, gal ir šlyksčiau dar pavyktų kas nors?.. :( Būkim protingi: straipsnis dar neišėjo, bet kas kelias minutes atsiranda po „giesmę“ mokytojai. Nu jau tikrai musiek visi buvę jos mokiniai turbūt metė darbus ir laukė starto, kad apginti „nuskriaustąją“?.. Neturi be jos daugiau ką veikt žmonės? Cha cha cha. Juk „mylimoji“ mokytoja atsiprašė, „ko dar jos nori?“. Ot lygis tarybos narės!

 84. sodai parašė:

  Labai gera mokytoja, nejaugi dar taip galėjo nutikti. Sekmes ir stiprybės Jums, mokytoja.

 85. už teisybę parašė:

  Mūsų švietimo sistema supuvusi… pradėkim nuo to, kad 20 metų išdirbęs pedagogas turėtų išeiti užtarnauto poilsio, nes dirbti su mokiniais yra labai sudėtingas ir atsakingas darbas… pastovėkite pamokose prieš vaikus ir suprasite koks tai yra darbas…
  Mokytojas yra žmogus, bet ir jis turi žinoti savo vietą, negalima savo įtūžio ir emocijų reikšti darbo vietoje. Kai dirbi mokykloje ne vienus metus turi suprasti ir žinoti, kad tu turi dirbti su vaikais ir mokyti juos, o ne reikšti savo emocijas klasėje… Jeigu esi nepajėgus pedagoginiam darbui, tai vadinasi, atėjo laikas poilsiui.
  Sutinku, kad mokytoja gera ir šauni, bet reikia žinoti vietą ir laiką… Su tokia darbo patirtimi, kaip ši mokytoja turi, ji turėtų jausti vietą ir saiką… Netoleruotini dalykai, kaip psichologinis smurtas ir patyčios pamokų metu. Niekas neturi teisės žeminti kito žmogaus orumo už nieką.
  Mano nuomone, kaltas tas, kuris nesusivaldė ir peržengė ribas… šiuo atveju, kalčiausias lieka pedagogas ir kitokių komentarų negali net būti…
  Reikia išmokti pripažinti savo klaidas, juk ne vienus metus, gerbiama mokytoja, dirbate mokykloje.

 86. Mokinė parašė:

  Skaitau, ir pikta darosi, kiek debilų čia susirinkusių. Visi tik ir tesugeba pasakyt, kokia mokytoja gera ir kad mokinė kalta. Esu šios merginos klasiokė, pati sedėjau klasėj kai viskas vyko. Mergina buvo diskriminuojama už tai, kad jos apsirengimo stilius kitoks. Jūs net neįsivaizduojat kokiais žodžiais ji buvo išvadinta už NIEKĄ. Toji mergina ramiausias žmogus, kokį esu mačiusi, lanko dailes mokykla, labai gražiai piešia, užsiima menu. Apie kokius išsišokimus jūs čia šnekat? Bobos senos susisėdusios, eikit kažką naudingesnio veikt, o ne lot kaip kalėms apie tai, ko nežinot.
  Vietoj savo klasiokes aš dar į teismą padavus būčiau, nes ji buvo labai apšmeižta prieš visą klasę. Susižinokit kaip viskas vyko, ir tada kažką rašykit, durneles jūs.

 87. deja parašė:

  manau, tai dažnas atvejis ir nesvarbu kokia mokykla. Mokytojai tik žmonės, kurie turi savo simpatijų ir antipatijų. Dažnai tai neišeina į viešumą, kaip sakant „dėl šventos ramybės“.

 88. Toma parašė:

  Geriausia mokytoja šioje mokykloje, griežta bet teisinga… :) Sveikatos ir didžiausios sekmės mokytoja, gero poilsio!

 89. buvusi mokinė parašė:

  Pas šią mokytoją mokiausi istorijos nuo 5 klasės, tai mokytoja kurios dėstomas dalykas buvo įdomiausias, aišku daug priklauso ir nuo klasės. Dabar jaunimas per daug sau leidžia, tyčiojasi, neklauso tai bet kuriam mokytojui gali trūkt kantrybė.. Sveikatos,mokytojai ir kantrybės, jūs geriausia, jūsų patirtis ir dirbamas darbas neįkainojamas. Laikykitės :)

 90. Dovydas J parašė:

  Na jo… kai as mokinausi tai buvo ir tebera geriausia istorijos mokytoja! Is jos pasakojimu galima daug ko ismokti o jei pana pasiutusi tai ir konfliktai kyla:) manau nuostabesniu mokytoju ir pamoku kaip jos tikrai niekur nera :) elementariausias smeiztas…

 91. tjt parašė:

  mokines motina akivaizdziai zmogui problemu pridaryt specialiai norij

 92. Joniui parašė:

  ar tamstelė bent žinai, kad yra toks spaudos įstatymas, kalbantis apie viešus ir privačius asmenis. Taigi, mokytoja, direktorė yra vieši asmenys, o ta dukra, kad ir glušų glušė ir jos neaišku, kokia motina yra privatūs asmenys ir jų mordencijų viešinti negalima. Jei nežinai, tai ant laikraščio nevaryk, gerai, kad apie tokius dalykus rašo.

 93. Jonis parašė:

  O kodel Santarve leidzia sau terst geros mokytojos varda ?Idejo mokytojos foto ,parase pavarde o tos nepatenkintos motineles net varda pakeite ,tai kaip cia dabar galima? O gal ten ta mokine glusiu gluse ,i motina atsigimusi? Kazkaip Santarve atsilikus nuo gyvenimo visi LT laikrasciai viska konkreciai paraso su pilnom pavardem ziuri Santarvej koks nors B.B. Ar Jums patiems nejuokinga ?Siuo atveju manyciau Santarve parodo tik savo saliskuma .O jeigu mokytoja paduos jus i teisma uz jos foto be jos sutikimo viesinima?

 94. Saulė parašė:

  Na ir laikai atėjo. Vaikai vadovauja mokytojams:)

 95. Buves mokinys parašė:

  Gera mokytoja. Idomios pamokos. Tokiu nesamoniu nedarytu kas is oro rasytu n ar 2. Griezta ji, bet teisinga ji

 96. mokinė parašė:

  Mokytoja yra gera, pasakoja įdomiai. Tiesiog kitiems reikia įvertinti savo elgesį.

 97. Petras parašė:

  Mokytoja labai gera ,žodi veptelejo ir skaitosi ,,ižeidimas“ Mokytoja mokines atsiprase bet…………

 98. As parašė:

  Taigi jug cia Sodu m-kla…..ko daugiau noret…..nors gyvenam salia jos, vaiku i ja nekad net mintis nebuvo kilusi leist

 99. buvusi mokine parašė:

  Labai gera mokytoja, idomu buvo klausytis jos destomu pamoku.

 100. ruta parašė:

  mokytoja tai tikrai gera bet dabar vaikai atleisk viespatie.

 101. huuu parašė:

  Labai gera mokytoja,mane moke pries daug metu,ir daug metu moke yra puiki pedagoge,pas ja idomios pamokos,bet musu karta buvo kitokia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto