Mokyklų atstovai tarėsi dėl technologijų programų

Pedagogai informavo, kad pirmasis susitikimas buvo labiau orientacinio pobūdžio, tikimasi ir tolesnio abipusio konkretaus ir konstruktyvaus bendradarbiavimo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių politechnikos bei Kalnėnų pagrindinės mokyklų vadovai aptarė, kaip aukštesnių klasių mokinius motyvuoti rinktis technologijų programas.
Tam galėtų talkinti Politechnikos mokyklos turima bazė.

Reikalingi technologijų mokytojai

Politechnikos mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Marijona Timinskienė „Santarvę“ informavo, jog mokytojai siekia, kad vaikai motyvuotai pasirinktų technologinio ugdymo programą ir toliau mokytųsi įvairių technologijų.
Susitikimo metu paaiškėjo, kad Kalnėnų pagrindinė mokykla negali nuosekliai vykdyti programos, nes neturi tinkamos mokymo bazės, trūksta technologijų mokytojų.
Tad aiškintasi, ar Politechnikos mokyklos pedagogai negalėtų vesti technologijų pamokų – tiek teorijos, tiek praktinio mokymo.
Pedagogų supratimu, taip mokiniams būtų sudaromos sąlygos kryptingai susipažinti ir rinktis patikusią specialybę bei galimybė toliau mokytis Politechnikos mokykloje.

Siūlė konkrečias specialybes

Susitikimo metu Politechnikos mokyklos direktorė Vida Lumpickienė akcentavo, kad profesinio mokymo prestižas kyla, norinčiųjų mokytis šiose mokyklose nemažėja.
Pasak direktorės, tikslingiausia būtų jaunuolius supažindinti su elektros montuotojo, suvirintojo, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo (Viekšnių skyriuje) specialybėmis. Mat mokykla laimėjo projektą: bus gauta lėšų šių specialybių gamybinio mokymo dirbtuvėms modernizuoti.
Merginoms V. Lumpickienė siūlo domėtis interjero apipavidalintojo, prekių operatoriaus specialybėmis.
Politechnikos mokyklos vadovai, kaip vieną iš pamokų integravimo formų, mato bendrų renginių organizavimo galimybę, projektinių idėjų paiešką.
Tad Kalnėnų pagrindinės mokyklos vadovai artimiausiu metu ketina išsiaiškinti mokinių pageidavimus, aptarti su mokinių tėvais ir tada teiks derinti programas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto