Mokyklų darbą koreguoja gripas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajone susirgimų gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) nemažėja. Didelis sergamumas koreguoja ir rajono mokyklų darbą.

Per praėjusią savaitę rajone buvo diagnozuoti 1602 gripo ir ŪVKTI atvejai. Iš jų užfiksuota 280 gripo atvejų. Skelbiama, kad tarp susirgimų dominuoja peršalimo ligos.
Tarp sergančiųjų – daugiausiai vaikų iki 17 metų, tai turi įtakos ugdymo įstaigų darbui.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus pateiktais duomenimis, antradienį pamokos visiškai nevyksta Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje, Merkelio Račkausko gimnazijoje. Pamokos nevedamos ir kelioms „Vyturio“ pradinės mokyklos klasėms.
Trečiadienį pamokos nevyks Merkelio Račkausko gimnazijoje, Senamiesčio, Pavasario, Kalnėnų pagrindinėse mokyklose.
„Ta situacija kasdien keičiasi – vieni mokiniai pasveikę sugrįžta į klases, kiti suserga. Bendrai sergamumas nėra ypač didelis ir nėra taip, kad mokyklos būtų masiškai uždaromos.
Tačiau ten, kur sergamumas didesnis, pamokos nutraukiamos“, – antradienį sakė A. Stonkus.
Mokinių tėvus apie tai, kada, kiek laiko nevyks pamokos, mokyklos informuoja per elektroninius dienynus, telefono skambučiais.

2 Atsakymai į “Mokyklų darbą koreguoja gripas”

  1. mama parašė:

    o darželiai rengia masinius renginius ? ar jie neturi būti nukelti?

  2. Mažeikiškė parašė:

    Gerai, kad ne vyksta vajus – uždaryti visas mokyklas vienu metu. Prieš metus toks vaju vyko… Šiemet elgiamasi išmintingiau. Uždaromos laikinai tos, kur sergamumas didelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto