Mokyklų direktorių krizė įveikta?

Lina Šimkienė, Alvinija Sušinskienė ir Viktoras Prokopčukas – naujieji švietimo įstaigų vadovai,
spalio mėnesį laimėję konkursus.

Daugiau nei trejus metus šalyje buvo kalbama apie problemą, susidariusią dėl švietimo įstaigų vadovų stygiaus. Ji buvo aktuali ir mūsų rajonui. Išspręsti šią problemą iš dalies padėjo supaprastintas pretendentų į švietimo įstaigų vadovų postus kompetencijų vertinimas, kurį organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra.
Praėjusiais metais daugiau nei dešimtyje švietimo įstaigų dirbti pradėjo nuolatiniai vadovai, šiais metais konkursai direktorių pareigoms užimti jau įvyko penkiose.

});

Šią savaitę turėtų paaiškėti, kas vadovaus Mažeikių Sodų pagrindinei ir Dailės mokykloms.
Už švietimo sistemą rajone atsakingi specialistai džiaugiasi, kad vadovauti mokykloms ateina vis jaunesni ir būsimam darbui gerai pasirengę vadovai.

Supaprastinta tvarka

Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuotas pretendentų kompetencijų paprastesnis vertinimas reglamentuotas daugiau nei prieš dvejus metus – švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtintuose Kvalifikacinių reikalavimų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto