Mokytojų ir tėvų konferencijos dalyviai virto mokiniais

Pirmąją – lietuvių kalbos pamoką – aštuntokams vedė mokytoja metodininkė Vega RAUDONIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr..

Antradienį Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vyksta konferencija „Šiuolaikinio ugdymo prioritetai“. Joje, be šeimininkų, dalyvauja komandos iš Kretingos rajono Kūlupėnų, Plungės „Ryto“ pagrindinių mokyklų bei Merkelio Račkausko gimnazijos.

Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktorė Janina Norvilienė pasidžiaugė, kad į konferenciją susirinko seni mokyklos draugai, atėjo labai daug mokinių tėvų.
Konferencijos dalyviams bus pravestos septynios improvizuotos pamokos, suskirstytos pagal dalykus ar mokslų grupes: lietuvių, anglų ir rusų, fizinių, socialinių mokslų, pradinių klasių, klasių auklėtojų ir laisvųjų menų.
„Tikėkimės, kad pamokos vyks sėkmingai, jų mokiniai iš pamokų neišbėgios ir išbus iki galo“, – sveikindama ir pristatydama konferencijos dalyvius kalbėjo J. Norvilienė.
Konferencijos pabaigoje jos dalyvių laukia darbo analizė, aptarimas, konferencijos darbą stebėjusių ekspertų įvertinimas.

Į konferenciją apie ugdymo prioritetus susirinko per šimtas pedagogų ir tėvų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

3 Atsakymai į “Mokytojų ir tėvų konferencijos dalyviai virto mokiniais”

  1. DALYVĖ parašė:

    BUVO LABAI ĮDOMU.TĖVŲBUVO TIKRAI DAUG

  2. Mama parašė:

    Mūsų buvo daug ir sėdėjome antrojoje salės pusėje, kurios nuotraukoje net nesimato. Buvo labai įdomi ir naudinga konferencija.Dėkoju organizatoriams

  3. nuomonė parašė:

    Kažkaip nematau nuotaukoje labai daug tėvų, beveik visi mokytojai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto