Mokytojų padėjėjų trūkumas – vis aktualesnis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Daugėjant vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, vis dažniau kalbama apie mokytojų padėjėjus. Nuo šio mėnesio pradžios yra patvirtinti 22 nauji mokytojų padėjėjų etatai rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Nuo lapkričio šių etatų padaugės ir mokyklose.

});

Mažeikių rajono psichologinės pedagoginės tarnybos duomenimis, kasmet daugėja vaikų, kuriems reikalingi mokytojų padėjėjai, o jų švietimo įstaigose kol kas trūksta.

Kasmet daugėja

Papildomus mokytojų padėjėjų etatus vaikų darželiuose pavirtino Savivaldybės taryba. Pristatydamas šį sprendimo projektą Savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė, kad mokytojų padėjėjai ugdytiniams skiriami sulaukus Mažeikių pedagoginės psichologinės tarnybos išvadų.

Tarnybos vadovė Lina Antanavičienė „Santarvei“ sakė, kad po jų įvertinimo mūsų mieste ir rajone yra per 700 švietimo pagalbos gavėjų.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto