Moliūguose „apsigyvenusios“ švieselės pagyvina tamsius rudens vakarus

Pagrindinę Skuodiškių gatvę papuošė 72 moliūgai. Autoriaus nuotrauka

Paskutinę spalio dieną iš moliūgų išskaptuotose „galvose“ uždegamos žvakės, vyksta vakarėliai, jų dalyviai stengiasi atrodyti kuo baisiau – taip švenčiamas Helovinas.
Žvakės išskaptuotuose moliūguose vakarais dega ir mūsų rajone: Skuodiškėse jais apšviesta vienintelė į gyvenvietę vedanti gatvė, Užlieknėje šios liepsnelės pagyvina gyvenvietės centrą.

Išrikiavo pagrindinėje gatvėje

72 išskaptuoti moliūgai – tokį skaičių pateikė Skuodiškių kaimo gyventojai. Moliūgai išrikiuoti pagrindinėje Žalgirio gatvėje, kuri veda nuo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė.
Bendruomenės pirmininkas Alvydas Strigūnas „Santarvei“ sakė, kad Skuodiškėse gyvena jauni, idėjų nestokojantys žmonės, kuriuos vienija ne tik saugios gyvenvietės grupė, bet ir įdomios idėjos.
„Šiemet pirmą kartą nusprendėme pasidaryti atrakciją, pažiūrėti, kas bus, – pagrindinę gyvenvietę papuošti moliūgais. Ir matome, kad ši idėja pasiteisino – vakare, kai moliūguose uždegame žvakes, matome, kaip sustoja keliu važiuojantys automobiliai. Vairuotojams įdomu, kas čia per šviesos tamsiame kelyje. Daugelis tokį vaizdą įamžina mobiliais telefonais“, – pasakojo bendruomenės pirmininkas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Pagrindinę Skuodiškių gatvę papuošė 72 moliūgai. Autoriaus nuotrauka
Užlieknės centre – moliūgų liepsnelių apšviestas akmuo. Autoriaus nuotrauka
Pasibaigus ekspozicijai Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos kiemelyje, daržovės „iškeliaus“ į Tirkšlių pušyną. Autoriaus nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto