„Mosėdžio taurė“ – vėl mažeikiškiams

Gausus mažeikiškių būrys susirinko didžiąją dalį kaimyninio Skuodo rajono pirmenybių prizų. Nuotrauka iš klubo archyvo

Atvirose Skuodo rajono štangos spaudimo pirmenybėse – absoliutus mažeikiškių triumfas: iš dvidešimt šešių svorio kategorijų tik keturiose triumfavo kitų rajonų atstovai.

Varžėsi septyniose grupėse

Kaimyninio rajono atvirosios štangos spaudimo pirmenybės, kurios jau daugelį metų vadinamos „Mosėdžio taure“, šiemet sutraukė per šešiasdešimt dalyvių iš Mažeikių, Skuodo ir Akmenės. Dvidešimt šešiose svorio kategorijose varžėsi moterys, jauniai, jaunimas, vyrai, veteranai ir senjorai – dviejose amžiaus grupėse.
Mažeikiškiai triumfavo didžiojoje dalyje svorio kategorijų – čempionėmis tarp moterų tapo Roberta Narmontaitė ir Vaida Radvilienė, jaunių – Orestas Stanaitis ir Irmantas Šatinskis, jaunimo – Gvidas Jurevičius, Mantas Stonys, Edvinas Arefjevas ir Eimantas Ščiukauskis, vyrų – Mindaugas Valeiša, Arvydas Damunskis, Renatas Viskontas, Mindaugas Paulauskas bei Gintautas Beišinas.
Veteranų ir senjorų grupėse užfiksuotos tik mažeikiškių pergalės. Jas nuskynė Gintautas Palkimas, Robertas Šatinskis, Andrius Narmontas, Darius Ereksonas, Rolandas Pocius, Benjaminas Milis, Anatolijus Bondarenka, Vladislavas Pačerinskas bei Zigmas Širvinskas.

Taurė – visam laikui

Absoliučiai geriausią rezultatą parodė žinomas mažeikiškis sportininkas Rolandas Pocius, kuris išspaudė 215 kilogramų sveriančią štangą.
Komandinėje įskaitoje buvo skaičiuojama dešimt geriausių komandos sportininkų rezultatų. Mažeikių ekipa surinko maksimalią 150 taškų sumą ir jau šeštus metus iš eilės tapo šio turnyro nugalėtoja. Mažeikiškiams visiems laikams atiteko jau antrasis vienetinis darbas – kalvio iškalta taurė. Ji įteikiama komandai, kuri tris kartus iš eilės laimi turnyrą. Pirmąjį kartą mažeikiškiai visam laikui iškovojo kalaviją.
Šį šeštadienį Mažeikiuose vyks Lietuvos jaunių iki aštuoniolikos metų jėgos trikovės čempionatas, už savaitės – rajono štangos spaudimo pirmenybės.
„Šalies pirmenybėse mūsų rajonui atstovaus tik viena mergina. Šis čempionatas šį kartą mums bus žvalgybinis – turime perspektyvaus jaunimo, kurį pakviečiau ateiti ir pasižiūrėti, kaip atliekama pramankšta, kaip ruošiamasi startui, kaip varžomasi. Tikimės, kad jau kitais metais pavyks suburti ir visą komandą“, – sakė jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto