Moterį terorizavo buvęs sutuoktinis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį policijos pareigūnus, kaip įprasta, pasiekė keletas pranešimų apie chuliganizmą viešose vietose ir butuose.
Šįkart buvo užsipulti ne tik artimi žmonės, kumščiai panaudoti ir „auklėjant“ svetimus žmones.

Buvusią žmoną persekiojo automobiliu

Penktadienio rytą policijos pareigūnai sulaikė 41-erių metų D. L., kuris įtariamas dešimčia metų jaunesnės buvusios žmonos terorizavimu. Tą rytą jis moterį persekiojo automobiliu, kol buvo sulaikytas policininkų. Pagrįstai įtarta, kad mažeikiškis gali fiziškai bei psichologiškai susidoroti su žmona, moteriai grėsė realus pavojus sveikatai ir gyvybei. Mažeikiškiai pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ir žmogaus terorizavimo.
Aiškinantis aplinkybes nustatyta, kad vyriškis jau naudojo smurtą prieš savo buvusią sutuoktinę – kovo septintąją Akmenės rajone, už Daubiškių geležinkelio pervažos, jai grasino susidoroti ir sumušė.
Penktadienį pareigūnai skubėjo tramdyti du konfliktus, kurie kilo tarp giminaičių. Bute Ventos gatvėje neblaivus (2,6 promilės) S. B. du kartus ranka sudavė į galvą savo sugyventinei.  Žiogaičiuose išgertuvių metu 32-ejų metų L. S. supyko ant savo vienuolika metų vyresnės sesers. Žodiniu konfliktu ginčas nesibaigė – vyras kumščiu trenkė jai per veidą, stikliniu buteliu smogė per galvą.

Nuo tėvų rankos kentėjo duktė ir sūnus

Šeštadienio pavakarę iš Bugenių buvo gautas pranešimas apie sumuštą dvidešimtmetį klaipėdietį. Saulės gatvėje jis buvo užpultas ir sumuštas dviejų jaunuolių. Tiriant įvykį nustatyta, kad išpuoliu įtariami vietos gyventojai – devyniolikmetis M. B. ir  ketveriais metais vyresnis N. B.
Apie aštuntą valandą vakaro Žemaitijos gatvėje keturiasdešimtmetė S. Š. sumušė dukrą, spyrė jai ir iškeikė. Po vienuoliktos valandos vakaro penkiasdešimtmetis A. V. Žiogaičiuose kumščiu trenkė savo sūnui į akį, petį ir koją.
Tik prasidėjus sekmadieniui bute Ventos gatvėje 24-erių metų R. B. trenkė savo sugyventinei į smilkinį ir ją pastūmė.
Sekmadienio vakarą V. K. ties Žemaitijos gatvės penkioliktuoju namu alkūne trenkė į veidą septyniolikmečiui ir prakirto lupą.

One Reply to “Moterį terorizavo buvęs sutuoktinis”

  1. KAROCE parašė:

    busido arena , o sugyventines bokso kriauses atstoja :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto