Motokrosininkų startai – ne už kalnų

Nojus Ligeikis su nekantrumu laukia artėjančio sezono – treniruočių metu trasose įdėta daug darbo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Po žiemos ir karantino ribojimų atgyja ir motociklų sporto veiklos. Motociklininkams jau sudarytas varžybų tvarkaraštis, nors jame ir numatyta, jog važiavimai vyks be žiūrovų.
Varžyboms ruošiasi ir negausus šios sporto šakos atstovų būrys iš mūsų rajono.

Pasiruošimas – nuo metų pradžios

Telšių karjeras, Gargždų, Aleksandrijos, Tytuvėnų motokroso trasos – tokiais maršrutais nuo metų pradžios sezonui ruošėsi ne vieną prizą įvairiuose turnyruose praėjusiais metais pelnęs penkiolikmetis mažeikiškis Nojus Ligeikis.
Jau praėjusio sezono viduryje mūsų miesto atstovas pradėjo dirbti prižiūrimas dvidešimt metų profesionaliam motokrosui atidavusio „Telšių motokroso klubo“ trenerio Osvaldo Zelepūgos, šis bendradarbiavimas tęsiasi ir šį sezoną.

Treneris vertina gerai

Kalbėdamas apie mažeikiškio perspektyvas, treneris pažymėjo, kad Nojus tobulėja diena iš dienos, pirmyn jį veja didelis noras važiuoti.
„Atrodo, kad motociklų sporte treneris nebūtinas, tačiau tai yra visiškas absurdas. Motociklininkai neturi veidrodžio, jie iš šalies nemato, kaip jie – ar taisyklingai, ar netaisyklingai – pravažiuoja trasą. Jeigu sportininkas važiuoja taisyklingai, tai savaime po truputį didėja greitis, sunaudojama mažiau fizinės jėgos, ugdoma ištvermė, dėl to iš karto kyla rezultatai. Todėl mano darbas ir yra sekti auklėtinių važiavimą, po kelių ratų nurodyti klaidas, problemų sprendimo būdus“, – sakė O. Zelepūga.
Visas straipsnis – laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*