Mūsų rajone siautėjusios vagišių trijulės byla – jau teisme

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kovo viduryje po Mažeikių ir Akmenės rajoną siautėjusi vagišių trijulė priėjo liepto galą – prokurorai baudžiamąją bylą, kur jie kaltinami vagystėmis ir turto sugadinimu, perdavė teismui.

Trijulės – dviejų nepilnamečių ir juos į nusikalstamas veikas įtraukusio, ne kartą teisto 23-ejų mažeikiškio E. M. – istorija prasidėjo šių metų kovą, kai kaltinamasis E. M., pasinaudojęs savo, kaip vyresnio pagal amžių, autoritetu bei pažadėjęs už pavogtus ir parduotus daiktus duoti pinigų, bandė įsibrauti į Mažeikių senamiestyje esančią Švč. Jėzaus Širdies bažnyčią. Kovo 5-osios naktį vykdytas nusikaltimas baigėsi nesėkmingai – laužtuvu išlaužę šonines paradines bažnyčios duris, jie ketino pavogti aukų dėžutėje buvusius beveik 500 eurų, tačiau to padaryti nepavyko – suveikus signalizacijai į įvykio vietą atskubėjo apsaugos darbuotojai.
Taip prasidėjo šios trijulės naktiniai žygiai, kurie gana greitai baigėsi, o Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūros prokurorė Edita Ročytė Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmams perdavė jų baudžiamąją bylą. E. M. dar kaltinamas ir vaikų įtraukimu į nusikalstamą veiką.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto