Mūsų rajono atstovai – tarp „Krašto aukso“ nugalėtojų

Garsusis ukriniškių „Vobulū sūris“ jau pažįstamas ir tarptautinių parodų lankytojams. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Žemės ūkio ministerija inicijavo konkursą „Krašto auksas“. Tokio sumanymo tikslas – pastebėti ir įvertinti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos projektų vykdytojų arba paramos gavėjų iš visų Lietuvos apskričių įgyvendintus projektus.
Konkurso laimėtojais paskelbti ir du Mažeikių rajone įgyvendinti projektai.

Kandidatus, kas Mažeikių rajonui galėtų atstovauti minėtame konkurse, teikė Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupė.
Konkurso nugalėtoja tapo projektą „Pramogų ir poilsio paslaugų plėtra“ įgyvendinusi bendrovė „Malorija“. Ši įmonė visuomenei žinoma kaip vaikų poilsio stovyklos Balsiuose ir Užventės kaime, prie Virvytės, organizatorė.
Projekto vykdytojai, gavę paramą ir siekdami išplėsti pramogų ir poilsio, vaikų stovyklų paslaugų organizavimo veiklas, norėdami pasiūlyti kokybiškesnes ir įvairesnes paslaugas, įkūrė 1 vairuotojo-gido darbo vietą jaunam žmogui.
Apdovanojimų atrankos komisija pastebėjo ir puikiai įvertino ir ukriniškių įgyvendintą projektą „Ukrinų kaimo bendruomenės narių profesinių žinių ir įgūdžių įgijimas vaisių, daržovių perdirbimo srityje“. Projekto dalyviai klausė praktinių-informacinių seminarų, įgijo teorinių bei praktinių žinių apie vaisių, daržovių perdirbimą, apie jų galutinių produktų pateikimą rinkai, realizavimo galimybes.
Bendruomenė įgytas žinias sėkmingai realizuoja gamindama garsųjį Ukrinų obuolių sūrį bei kitus skanėstus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto