Muziejuje įsikūrė vaškinės pasaulio garsenybės

Parodos autorius Armenas Arutunjanas papasakojo, kaip kuriamos vaškinės figūros. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį muziejuje atidaryta unikali vaškinių figūrų paroda, kurioje galima išvysti trisdešimt keturis eksponatus, iš kurių viena – Girtuoklio figūra – lankytojus pasitiks tik įėjus į muziejų – vestibiulyje.

Pirmą kartą į Lietuvą atvežęs vaškinių figūrų parodą jos autorius Armenas Arutunjanas ją pristatė mažeikiškiams, papasakojo, kaip šios vaškinės figūros kuriamos – kaip padaromos akys, kokie yra eksponatų plaukai, kaip figūroms siuvami drabužiai, parenkami aksesuarai.
Parodos eksponatai – istorinės, meno ir mokslo asmenybės, vaidybinių ir animacinių filmų personažai, mitologinės dievybės. Šios figūros į Mažeikius „atkeliavo“ iš Olandijos, Belgijos, Estijos ir Sankt Peterburgo muziejų.
„Mažeikiškiams pasisekė – vaškinių figūrų parodą jie pamatys pirmieji Lietuvoje. Tikiu, kad šioje parodoje tiek suaugusieji, tiek vaikai patirs daug gerų emocijų“, – „Santarvei“ sakė A. Arutunjanas.
Paroda veiks iki gegužės 16 dienos.

Plačiau apie parodą skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Muziejuje įsikūrė vaškinės pasaulio garsenybės”

  1. taip parašė:

    kam reik muziejaus,apsilankykit savivaldybej, ten dauguma jau seniai uzsikonservave ir ne tik vaskiniais, o akmeniniais patape-nepajudinami nuo lovio .

  2. to išmintingoji Janina parašė:

    Kol kas Mažeikiai turi tik vieną muziejų

  3. Išmintingoji Janina parašė:

    Kokiame čia muziejuje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto