Muzikos mokyklos atlikėjai koncertavo Seime

Seime pasirodė ir Augusto Jestromskio (antras iš dešinės) vadovaujami saksafonininkai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos ir didžiųjų netekčių atminimo metinių minėjimo proga, penktadienį Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai koncertavo parlamente.

Sulaukė kvietimo

Koncerte pasirodė septyni kolektyvai ir pavieniai atlikėjai.
V. Klovos muzikos mokyklos direktorius Ričardas Grušas pasakojo, kad koncertuoti Seime mažeikiškius pakvietė parlamento kanceliarijos Komunikacijos departamento Parlamentarizmo istorijos ir atminimo įamžinimo skyrius.
„Šis koncertas labai svarbus, tad jam rūpestingai ruošėmės. Koncertui Seime parinkome pačius geriausius ansamblius ir pavienius atlikėjus“, – telefonu iš Vilniaus pasakojo R. Grušas.

Įvairūs pasirodymai

Seimo rūmų Baltijos asamblėjos salėje vykstančio koncerto metu parlamentarams ir jų svečiams koncertavo mokyklos smuikininkų, akordeonininkų, saksofonininkų, kanklininkų ansambliai, kuriems vadovauja Indrė Jokopienė, Jūratė Trimailovienė, Augustas Jestromskis ir Jolanta Paulauskienė.
Žiūrovai taip pat išvydo mokytojos Dalios Olberkienės paruoštą solistę Moniką Šakytę, kuriai akompanuoja Audronė Breitmozerienė, Viliaus Antanavičiaus mokinį trimitininką Tadą Vasiliauską ir koncertmeisterę Viliją Antanavičienę, mokytojos Danutės Pocienės paruoštą fortepijonininkų duetą Robertą Vaitilavičiūtę ir Joną Šopą.
Koncerto vedėja – Muzikos mokyklos teatrinio skyriaus mokinė Guoda Vasiliauskytė.

One Reply to “Muzikos mokyklos atlikėjai koncertavo Seime”

  1. Inga parašė:

    Jastromskis mums ziurint jug antras is desines;-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto