Paskutinę kovo savaitę Vilniuje vyko tarptautinis jaunimo meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2018“.
Jame sėkmė šypsojosi ir mažeikiškėms dainininkėms.

Ketvirtą kartą surengtame konkurse-festivalyje dalyvavo muzikos mokytojų Eleonoros Kirkilienės ir Antano Dargio auklėtinės.
Šokėjai ir dainininkai rungėsi pagal atskiras vokalo ir šokio kategorijas bei amžiaus grupes.
Muzikos pedagogas A. Dargis didžiuojasi savo mokinėmis – keturiolikmetėmis Kotryna Daukšaite, Austėja Šarkelyte ir metais jaunesne Rugile Kairyte. Savo amžiaus kategorijose, atlikusios lietuviškas, populiariosios muzikos dainas, mažeikiškės atlikėjos iškovojo 2-ąsias vietas.
Mažeikių moksleivių namų dainos studiją „Kregždutė“ lankančios solistės Augustė Kasperavičiūtė ir Alvydė Kniuipytė taip pat grįžo konkurso-festivalio prizininkėmis. A. Kasperavičiūtė 14 amžiaus grupėje, atlikusi pop dainą, laimėjo 3 vietą. A. Kniuipytė 16 metų amžiaus grupėje, džiazo bei improvizacijų, bliuzo bei R&B kategorijoje, laimėjo 2 vietą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “„Muzikos talentų lyga“ – sėkminga ir mažeikiškiams”

1. Kodėl tai pamiršta? parašė:

Labai įdomus konkurso aprašymas – antras vietas davė geresniems, trečias – visiems dalyviams.
    O Austėja Petrauskaitė (Mažeikių kultūros centro dainininkė) vienintelė iš Mažeikių laimėjo 1 vietą ir dalyvavo LRT filmavime, tačiau apie ją straipsnyje nė žodžio.