Nacionalinė parama pasieks ir rajono kaimo bendruomenes

Nacionalinės paramos lėšos - ir galimybė kaimo viešąsias erdves pritaikyti visuomenės poreikiams. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Žemės ūkio ministerija paskirstė beveik 0,8 mln. eurų nacionalinės paramos 260 kaimo bendruomenių. Beveik 20 tūkstančių eurų atkeliaus ir į mūsų rajoną.
Žemės ūkio ministerijos pateikti duomenys byloja, kad pritarimo sulaukė septyni mūsų rajono kaimo bendruomenių teikti projektai.
Daugiausia lėšų atkeliaus į Kapėnus – krepšinio aikštelei įrengti skirta septyni tūkstančiai eurų.  Plinkšių kaimo bendruomenė galės įgyvendinti savo sumanymą – įrengti vaikų žaidimo aikštelę, nes tam skirta beveik 6600 eurų.
Lūšės ir Laižuvos kaimo bendruomenės, sulaukusios atitinkamai 1111 eurų ir 1035 eurų paramos, turės galimybę stiprinti materialinę techninę bazę.
Susidomėjimo sulaukė ir su šventėmis susijusios Rubikų, Pikelių kaimo bendruomenių ir Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenės centro paraiškos. Rengti Rubikų kaimo tradicinei šventei skirta 950 eurų, Pikelių tradicinei vasaros šventei – beveik pusantro tūkstančio eurų, senjorų ir neįgaliųjų popietei „Iš širdies į širdį“ Šerkšnėnų seniūnijoje – beveik 1200 eurų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto