Nacionalinis diktantas – namie, mokyklose, bibliotekose

Nuotr. iš Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos archyvo

Po kelerių metų pertraukos sugrįžo Nacionalinis diktantas. Penktadienį jis buvo rašomas bibliotekose, mokyklose, darbovietėse, namuose.

});

Nacionalinis diktantas – tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Vieniems tai yra proga pasitikrinti rašybos įgūdžius, kitiems – pasivaržyti, tačiau visiems tai – galimybė didžiuotis unikalia lietuvių kalba, o ir padarius klaidų – išmokti ko nors naujo.

14-ąjį kartą vykusio diktanto organizatoriai – viešoji įstaiga Pilietinės minties institutas ir jo direktorė Vytautė Šmaižytė-Kuliešienė – dalyvius ragino ir drąsino šūkiu „Rašyk. Klysk. Išmok“.

Anksčiau Nacionalinį diktantą būdavo galima rašyti tik didesniame bendraminčių būryje, įprastai Savivaldybės administracijos patalpose. Paskui, siekiant, kad žmonėms būtų patogiau, tai daryti jau buvo galima visur, kur yra internetas arba radijas, nes diktanto tekstai transliuojami radijo bangomis ir internetu.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto