Naktiniai pasivaikščiojimai – grėsmė saugumui ir sveikatai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono gyventojai, linkę vaikštinėti po miestą vėlų vakarą ar naktį, turėtų pagalvoti apie saugumą. Apie tai liudija ir trečiadienio nakties įvykiai.
Apie pusę dviejų nakties ties Draugystės gatvės 36-uoju namu buvo užpultas 53-ejų metų  mažeikiškis.
Pirminiais policijos duomenimis, prie pirmosios šio namo laiptinės jį užpuolė trys ar keturi kol kas nenustatyti asmenys. Užpuolikai vyriškiui kelis kartus smogė, jis parkrito, o tuo metu plėšikai iškraustė kišenes. Vyras neteko piniginės, telefono ir laikrodžio. Padaryta žala įvertinta 1250 litų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, už tokį sunkų nusikaltimą gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Pailgėjus tamsiajam paros laikui, policijos pareigūnai prognozuoja, kad nusikaltimų, koks buvo užfiksuotas tik prasidėjus trečiadieniui, gali padaugėti.
Per pirmuosius devynis šių metų mėnesius mažeikiškiai policijos pareigūnai užregistravo dvylika plėšimų, šį mėnesį jų buvo keturi.

8 Atsakymai į “Naktiniai pasivaikščiojimai – grėsmė saugumui ir sveikatai”

 1. Pavenčių parašė:

  gatvėje naktį visiškai išjungiamas apšvietimas, tai kaip žmogui jaustis saugiam? Miestas kaip miško glūdumoj….

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Ei….. kur angelai sargai,juk tai ju veiklos sritis,mes juos islaikom

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Turetu buti kur kas didesnis gatviu apsvietimas! Dabar vos zibsi lempos. O nakti visai kartais isjungiamos. Ypac pavojinga prie gelezinkelio,kai vaziuoja trukinys,plesikams pats sansas daryti nusikaltimus. Gali sauktis pagalbos,niekas neisgirs. Uzpuolimai vyksta dazniausia anksti ryte ir vos sutemu vakare. Rasau nes buvo uzpuole ir ne tik mane.Siuo metu gyvenu Vokitijoje. Gatves gerai apsviestos ir budi policija’ vakarais gatvese.

 4. realiai parašė:

  Kur jau tie plocininkai pripatruliuos, tarp kiekvieno mieste esancio daugiabucio? Tokios vagystes, juk cia keliu minuciu reikalas, manau.
  Tikiuos suras vagisius ir tokiem naktinetojam bus saugiau…

 5. Hm parašė:

  Tai gal truputį policijos pareigūnų paleidžiam į trasą patruliavimui vėlų vakarą?? Nes dabar jų tematyt tik tada kai vyksta reidai…

 6. Draugystes g. gyventoja parašė:

  Na tik nereikia lia lia kad nakti reikia buti su seima! Nepamirskit, kad daug darbo vietu buna butent naktinemis valandomis, o grizus is darbo uztenka islipti is automobilio ir eiti iki laiptines savo. Kalbu is savo patirties, nes tokiu atveju ir buvau uzpulta… Kai iki namu bebuvo like 10 metru.

 7. Tadas parašė:

  Normalus žmogus naktimis nesišlaisto, o leidžia laiką su šeima savo namuose.

 8. as parašė:

  truksta patruliuojanciu vakarais ! baisu!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto