Naktinio krepšinio šventėje – per keturias dešimtis komandų

Turnyro šeimininkai atvykusiųjų „nenuskriaudė“ – „Silverstars“ komanda nugalėjo U12 grupėje, tačiau visose kitose grupėse pranašesni buvo svečiai. Nuotr. iš klubo archyvo

Mažeikiuose vyko trys prieš tris naktinio krepšinio šventė, kurią organizavo BC „Silverstars“, o jau kitą dieną dvi šio klubo komandos triumfavo pirmajame Lietuvos trys prieš tris krepšinio čempionato etape.

});

Planus sujaukė lietus  

Į jau šeštą kartą BC „Silverstars“ rengiamą naktinį krepšinio trys prieš tris turnyrą užsiregistravo 43 komandos ne tik iš Mažeikių, bet ir iš Šaulių, Klaipėdos, Gargždų, atvyko sportininkų ir iš Latvijos.

Svajūnas Sidabras, vienas iš turnyro organizatorių, „Santarvei“ pasakojo: „Šešerius metus organizuojame turnyrą ir jau tris kartus susidūrėme su situacija, kai dėl lietaus tenka skubiai keisti jo vietą. Tas pats nutiko ir praėjusį savaitgalį – iš Mažeikių paplūdimio aikštelės persikėlėme į „Ventos“ progimnazijos sporto salę. Daugiau nesklandumų lyg...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto