Nakvynės namai – vis dar aklavietėje

Nakvynės namuose – ir gyvenimo, ir darbo sąlygos nesikeičia jau ne vienerius metus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Politikai, dirbantys Savivaldybės tarybos Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitete,  administracijai davė užduotį – per mėnesį suformuoti Nakvynės namų viziją ir numatyti priemones jai įgyvendinti.
Metų pabaigoje pasibaigė patalpų nuomos sutartis, tačiau niekas jos nekeitė – ir toliau biudžetinė įstaiga moka nuomą Savivaldybės valdomai bendrovei „Tavo pastogė“.
Tokia situacija gimdo ir kitų problemų.

Dėmesys atkreiptas ne kartą

Operatyviau spręsti aklavietėje atsidūrusios socialines paslaugas teikiančios įstaigos problemas Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas Savivaldybės administraciją ragino ne kartą.
Praėjusių metų lapkričio mėnesį vykusiame posėdyje ir vėl sugrįžta prie Nakvynės namų.
Komiteto pirmininkė Irena Macijauskienė tada priminė, kad gruodžio 30 dieną baigiasi Nakvynės namų ir „Tavo pastogės“ pasirašyta sutartis ir norėjo sužinoti, kaip pasiruošta naujos pasirašymui.
Posėdyje dalyvavęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys nieko konkretaus atsakyti negalėjo.
„Esame numatę šiek tiek lėšų – pirmiausia šilumai sutaupyti, t. y. kiek įmanoma tvarkyti langus.   Kitas etapas – galbūt kambarių pergrupavimas, remontas, bet visur reikalingos lėšos. O dėl sutarties? Tą klausimą reikia spręsti atskirai. Čia sudėtingas klausimas“, – aptakiai tada aiškinosi direktoriaus pavaduotojas.

Nauja sutartis nepasirašyta

Po dviejų mėnesių, praėjusį trečiadienį vykusiame Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdyje norėta sužinoti, kaip tas „sudėtingas klausimas“ išspręstas.
Kadangi Nakvynės namų direktorius posėdyje nedalyvavo, paaiškinti situaciją ėmėsi Savivaldybės administracijos atstovai.
Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė informavo, kad jokių dokumentų dėl šios sutarties skyriuje nėra.
„Kiek turiu žodinės informacijos, tai Savivaldybės administracijos direktorius Nakvynės namų direktorių buvo įpareigojęs parengti sutartį. Kiek žinau, sutartis nebuvo nei iš vienos, nei iš kitos („Tavo pastogės“ – B. R.) pusės parengta“, – savo žiniomis pasidalijo vedėja.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Nakvynės namai – vis dar aklavietėje”

  1. tiko parašė:

    Kokia apsileidus Mažeikių savivaldybės valdžia ir atsakingi asmenys….. Jiems ten nereikia nakvot, ne visi auchogolikai, narkomanai yra ir sergančių žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto