Namiškių atlaidumas – gyvybės kaina

Tirkšlių miestelio pakraštyje esančioje sodyboje buvo rasta negyva senolė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį Tirkšlių miestelį apskriejo žinia: įtariama, kad neįgali, psichinių sutrikimų turinti dukra nužudė savo motiną.
Šalia nelaimės vietos gyvenantys žmonės teigė, kad tarp jų jau senokai sklandė nuojauta, jog kažkas panašaus gali nutikti. Pasak jų, įtariamoji jau kurį laiką agresyviai elgėsi, tik namiškiai to nenorėjo viešinti ir neskubėjo neįgalios moters izoliuoti.

Sulaikyta dviem paroms

Apie įvykdytą nusikaltimą Mažeikių rajono policijos pareigūnams buvo pranešta šeštadienį pusę dviejų popiet. Tirkšlių miestelio pakraštyje, atokiau nuo pagrindinės gatvės esančiuose namuose, buvo rastas 83-ejų metų senolės lavonas. Pareigūnai, apžiūrėję kūną, užfiksavo galvos sužalojimus. Įtariama, kad jie buvo mirtini.
Mirusiosios kūną aptiko į namus grįžęs sūnus.
Netrukus buvo sulaikyta ir įtariamoji – motiną galimai užmušusi psichinę negalią turinti 43-ejų metų dukra Regina. Ji buvo sulaikyta ir dviem paroms uždaryta į Mažeikių policijos areštinę. Pirmadienį įtariamoji buvo išvežta į Telšius, kur teismas sprendė jos tolesnį likimą. Jai paskirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Prokurorai kreipsis dėl psichiatrinės ekspertizės paskyrimo.
Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl artimo žmogaus nužudymo, už tai gresia laisvės atėmimas nuo penkerių iki dvidešimties metų arba iki gyvos galvos.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Namiškių atlaidumas – gyvybės kaina”

 1. Mama parašė:

  Nesuprantu kur psichikos centras buvo? Ar jie tik sugeba lysti į normalias šeimas kur auga su negalia vaikai ir neva jas prižiūrėt, gaudami už tai pinigus.Tegul pasidomi žmonėmis, kur tikrai reikalinga pagalba. Kur gydantys gydytojai, soc. darbuotojai? Komentatore (štai) čia neintegravimas į visuomenę, čia visuomenės aplaidumas. Visi viską matė, žinojo, bet tylėjo.Klasėje trukdo mokytis vaikai ne psichiniai ligoniai, kaip kad jūs rašote, o tėvų neauklėjami, išlepinti, o svarbiausia SVEIKI vaikai.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  O kur žiūrėjo socialiniai darbuotojai?

 3. štai parašė:

  kas nutinka kai pradėjom integruoti psichinius ligonius į visuomenę,juk ir mokyklose gali tas pats nutikti,juk klasėje tokie vaikai trukdo mokytis vaikams,nes jie daro ką nori ir jie yra nenuspėjami,kada jie bus izoliuoti ir mokomi atskirose klasėse,gal net mokyklose,o dabar užauga ir pradeda motinas,tėvus net savo vaikus žudyti

 4. fff parašė:

  gerai psicham,jie viska gali daryt nebaudziami

 5. Aplaidumas parašė:

  Aplaidumas ne tik Tirkšliuose. Santarvės savininko aplaidumas vos netapo nelaimingo atsitikimo, ar mirties atveju. Trečiadienio popietę senamiesčio centre nukrito dalis pastato, esančio Laisvės g. 34, buvusios parduotuvės, stogo. Apie tai „nepriklausomas laikraštis“ aišku, kad nerašys…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto