Namų atnaujinimas – su trukdžiais

Nepaisant visų dedamų pastangų, vis dar neaišku, ar bus renovuojami Sodų gatvės 11-asis ir 13-asis namai. Autorės nuotr.

Mūsų rajono savivaldybėje jau atnaujinta beveik šimtas daugiabučių gyvenamųjų namų. Žmonės vis dar pageidauja renovuoti namus, kuriuose gyvena, tačiau tokie ketinimai kartais susiduria su sunkumais ir trukdžiais. Vienur namo atnaujinimas nepradedamas, nes iškilo abejonių dėl gyventojų saugumo, kitur dėl vienokių ar kitokių priežasčių stringa pradėti darbai. Vieno daugiabučio namo gyventojai dėl atnaujinimo ketina kreiptis į teismą, nes suabejojo atliktų darbų kokybe.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Namų atnaujinimas – su trukdžiais”

 1. Audrius parašė:

  Kad ir tos imones bankrutuoja nepabaigusios darbu. Arba labai prastai atlieka darbus.

 2. parašė:

  Surantu norą renovuoti ir Žemaitijos 18 namą, bet kas bus. jei tame name trečdalis butų tušti, ir trečdalis gyventojų iš asocialių… kas mokės už renovaciją? negi kelios šeimos??? ir namas avarinėj būsenoj…

  1. Anonimas parašė:

   Tokie namai, kaip Žemaitijos 18, jau neberenovuojami. Jie paprasčiausiai griaunami ir jų vietoje statomi nauji. Tik klausimas, kas norės juose gyventi ir tapti jų savininkais, jei statybos kainos dabar labai aukštos. Kažkur teko skaityti, kad ir renovacijos projektai gali būti stabdomi dėl išaugusių kainų.

 3. Daiva parašė:

  Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

 4. Renata parašė:

  Šitoks stovis baisus buvo skurdinant dešimtmečius žmones verčiant juos skolininkais ir šeriant ir pasilinksminimus kompensuojant namų administravimo firmas. Kai žmonės bet kokia teises daugiabučių būtų savininkai buvo ir yra praradę… Koks atnaujinimas ir kam reikalinga? 😉 Juk dešimtmečius priversti buvom šerti namų administratorius, tąsytis po teismus, kada jau tos paslaugos pasirodys aaaa, kad namo stovis nepablogėtu, juk toks pažadas žmonėms brukamas buvo. Administratoriai ne tik nebaudžiami pinigus švaistė, bet kai kuriems 14 metų paslaugų nesugebėjo pritaikyti ir eilę šeimų nuskurdinti liko. Na ir kada apie tuos pažadus ir nuadministruotus avarinius namus imsim kalbėti ir kada šeimoms padaryti nuostoliai bus atlyginti, taigi dabar būtų kvadratūra kiemus asfaltuoja, savivaldybės projektas man, kaimynų mašinų patogumo sąskaita… 🙂 Tai kai atlygins už nevykdomus darbus namų administratoriai nukentėjusioms šeimoms, gal gebės žmonės įpirkti geresnės kokybos paslaugas teikiančias renovacijos firmas?

  1. Ar parašė:

   pati supratot ką parašėt?

   1. vit parašė:

    Čia juk pagarsėjus Renatulka, nemanau, kad ji pati supranta, ką ir kur postringauja :DDDDD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto