Namų sienos mažeikiškiams krepšininkams nepadėjo

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Namų sienos ir gausus sirgalių palaikymas nepadėjo. Taip galima pasakyti apie pirmąją „Mažeikių“ krepšinio komandos dvikovą Lietuvos krepšinio lygoje savo atnaujintoje Ventos progimnazijos sporto salėje. Aštuntojoje dvikovoje šiame sezone mažeikiškiai, kurie žengė be pergalių,  susikovė su dvi pergales iki tol iškovojusia Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda.
Pirmasis kėlinys priklausė mažeikiškiams – jie jį laimėjo rezultatu 18:14. Antrajame kėlinyje mūsų krepšininkai dažniau klydo, leido varžovams pelnyti lengvus taškus ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo jau pirmaujant svečiams rezultatu 40:34.

Dar prastesnis mūsų ekipai buvo trečiasis kėlinukas, kuris pralaimėtas net rezultatu 9:27, tad ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas – rungtynės pralaimėtos rezultatu 66:84.
Tik vienintelis Raimundas Danys pelnė dviženklį taškų skaičių – jo sąskaitoje 18 pelnytų taškų ir 12 atkovotų kamuolių. 9 taškus įmetė Eigirdas Žukauskas, po 8 taškus pelnė Paulius Beliavičius, Arvydas Gydra bei Vytautas Pikalavičius.
Kitas rungtynes mūsų ekipa žais lapkričio pirmąją Vilniuje su „Lietuvos rytu“, o antrąsias rungtynes namuose mažeikiškiai žais lapkričio aštuntąją su Alytaus „Dzūkija“.

One Reply to “Namų sienos mažeikiškiams krepšininkams nepadėjo”