Namuose – įtikinama pergalė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių salės futbolo komanda „VIP“ savo sirgaliams savaitgalį padovanojo gražią pergalę – mažeikiškiai Sporto komplekso salėje sekmadienį rezultatu 5:1 privertė pasiduoti laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje stovintį Kauno „Inkarą“.

Pirmajame kėlinyje mūsų komanda po Antano Bulošo ir Tomo Bružo taiklių smūgių pirmavo rezultatu 2:0, antrojo kėlinio viduryje po A. Bulošo ir Edvino Blažio įvarčių persvara siekė jau keturis įvarčius. Po to kauniečiai rezultatą kiek sušvelnino, tačiau trečiasis A. Bulošo pelnytas įvartis galutinai palaidojo varžovų viltis iškovoti bent tašką.
„Rezultatas neatspindi rungtynių eigos: progų turėjome tiek mes, tiek jie, paprasčiausiai mūsų komanda jas geriau išnaudojo. Kauniečiai antrajame kėlinyje beveik dešimt minučių žaidė penkiese, bandė visais įmanomais būdais išvengti pralaimėjimo, mušė du baudinius, tačiau mums pavyko atsilaikyti“, – trumpai rungtynes reziumavo ekipos žaidžiantis treneris Antanas Bulošas.
Šeštadienį „VIP“ laukia dar viena atkakli kova – Kaune septintąją vietą užimantys mažeikiškiai susikaus su vietos „Celsiu“, kuris užima aštuntąją vietą. Pirmajame rate namuose mažeikiškiai šią ekipą įveikė rezultatu 5:1.
Visos šalies futbolo komandos šiuo metu ruošiasi pavasario futbolo didžiosiose aikštėse sezonui.