Namuose patyrė nesėkmę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutiniąsias Lietuvos salės futbolo „Hummel“ A lygos rungtynes namuose šį sezoną žaidė Mažeikių „Olimpas SC“. Savaitgalį mažeikiškiai salės futbolininkai susitiko su praėjusių metų čempionu Vilniaus „Bekentu“.
Rungtynių startas futbolo sirgalius nuteikė optimistiškai – jau aštuntąją minutę mūsų ekipos puolėjas Edvinas Blažys pelnė įvartį ir pertrauka prasidėjo mūsų komandai pirmaujant. Deja, antrasis kėlinys susiklostė taip pat, kaip ir daugelis šio čempionato rungtynių – mažeikiškiai vieną po kito praleido penkis įvarčius ir pralaimėjo varžovams rezultatu 1:5.
„Tik išėjome antrajame kėlinyje žaisti, praėjo dešimt sekundžių ir gavome įvartį. Po to jau sunku susikaupti, o ir tempo neišlaikėme. Norint kažką rimto pasiekti, būtinos treniruotės, o dabar susirenkame į varžybas, ir viskas, žaidžiame senu bagažu. Džiugu tai, kad patekome į taurės finalo ketvertą. Taurės varžybos yra visiškai kitokios negu čempionatas – gali laimėti kelerias rungtynes ir iškovoti trofėjų. Tą mes ir stengsimės padaryti“, – po rungtynių kalbėjo mūsų ekipos žaidėjas Antanas Bulošas.
Paskutines čempionato rungtynes „Olimpas SC“ žais šį šeštadienį, jų varžovė Radviliškyje bus vietos „Lokomotyvo“ komanda. Mažeikiškiai su septyniais taškais tarp šešių komandų užima šeštąją vietą, o radviliškiečiai, turintys dvidešimt keturis taškus, nusitaikė į bronzos apdovanojimus. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto