Namuose – šeimininkų medalių gausa

Mažeikiškiai klasikiniame štangos spaudimo čempionate buvo nesvetingi – iškovojo penkias komandines taures ir daugiau kaip dvidešimt medalių. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikius jau galima vadinti klasikinio štangos spaudimo čempionatų sostine – mūsų mieste tokio pobūdžio šalies pirmenybės, kur varžomasi be specialios aprangos, vyko penktus metus iš eilės.

});

Stipruoliai pozicijų neužleidžia

Į penktąsias mūsų mieste, o iš viso į penkioliktąsias Lietuvos klasikinio štangos spaudimo pirmenybes susirinko rekordiškai daug sportininkų – daugiau nei du šimtai. Jie varžėsi keturiose amžiaus grupėse – jaunių (iki 18 m.), jaunimo (iki 23 m.), suaugusiųjų (iki 40 m.) ir veteranų.

Mūsų rajonui šiose pirmenybėse atstovavo 26 sportininkai, didžioji dalis iš jų iškovojo medalius, o šeši iš jų tapo šalies čempionais savo amžiaus grupėse: Natalija Gražulienė, Dainius Vėžauskas, Mindaugas Valeiša, Kęstutis Milkintis, Darius Ereksonas ir Aleksas Vindašius.

Antros vietos laimėtojai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto