Namuose uždirbtas taškas

Lietuvos futbolo federacijos antros lygos čempionato rungtynėse FK „Atmosfera“ sužaidė lygiosiomis, o tašką išgelbėjo paskutinės atakos metu.

Šeštadienį namuose mažeikiškiai priėmė juos besivejančius FK „Šilutė“ futbolininkus. Nepaisant abiejų komandų pastangų, pirmame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta. Antrame kėlinyje pirmi pasižymėjo mažeikiškiai – po perdavimo iš krašto kamuolį į šilutiškių vartus nukreipė kolumbietis puolėjas Sebastian Vasguez.

Svečiai įvartį įmušė po 20 minučių, o iki pagrindinio rungtynių pabaigos likus dviem minutėms, jie išsiveržė į priekį. Mūsų ekipos žaidėjams pavyko išlyginti rezultatą – po pakelto kampinio Shuto Asano galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Rungtynės baigėsi taikiai rezultatu 2:2.

FK „Atmosfera“ su 40 taškų išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jų pagrindiniai persekiotojai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau, tad pokyčių turnyrinėje lentelėje dar gali įvykti.

Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais sekmadienį Marijampolėje su šeštą vietą užimančiais vietos FK „Sūduva B“ futbolininkais.