Namuose varžovus nugalėjo, išvykoje – pasidavė

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys „M Basket“ krepšininkai ir toliau išlieka komanda, kuri pergales kol kas skina tik namuose.

});

Ratą baigė pergale

Pirmąjį NKL reguliaraus čempionato ratą „M Basket“ užbaigė rungtynėmis namuose – susitiko su Kauno rajono „Atletu“.

Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 29:16, antrame kėlinyje šį skirtumą mažeikiškiams pavyko sumažinti iki šešių taškų. Trečiame kėlinyje toks skirtumas laikėsi gana ilgai, o po Karolio Guščiko iš eilės pelnytų 11 taškų (jis pelnė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje) rezultatas tapo lygus, tačiau paskutinėmis kėlinio akimirkomis po dviejų greitų atakų mūsų ekipa pirmavo keturiais taškais.

Ketvirtajame kėlinyje „M Basket“ jau neprisileido varžovų arčiau ir 84:73 šventė penktą pergalę čempionate. Tarp rezultatyviausių žaidėjų taip pat buvo Mindaugas Motuzas, pelnęs 15 taškų, Karolis Babušis ir Dmytro Žuravlovas, įmetę po...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.