Namuose – „VIP“ futbolininkų pergalė

Paskutinėse rungtynėse namuose dviem įvarčiais pasižymėjo Rokas Gecevičius (su kamuoliu). Karolio KELPŠOS nuotrauka

Paskutines šio sezono Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes namuose žaidę Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai nugalėjo Vilniaus „Bekentą“.

Rungtynių pradžia mažeikiškiams susiklostė itin nesėkmingai: jau ketvirtą rungtynių minutę traumą patyrė mūsų ekipos vartininkas, tad visą likusį laiką vartus gynė puolėjas Antanas Bulošas. Pirmame kėlinyje po taiklių Roko Gecevičiaus, Edvino Blažio ir Žilvino Banio smūgių „VIP“ pirmavo 3:2, antrame iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita ekipa. Mažeikiškiams įvarčius pelnė Rokas Gecevičius, Deividas Gineitis, Žilvinas Banys.
Viską lėmė paskutinė rungtynių minutė, kai pergalingą šeštą įvartį pelnė Ž. Banys. Susitikimas baigėsi 6:5 mažeikiškių naudai.
Tai penkta mažeikiškių pergalė šio sezono pirmenybėse.
Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ sakė, jog rungtynės buvo permainingos ir intriguojančios: „Manau, kad sirgaliams rungtynės patiko – nuo pirmos iki paskutinės akimirkos netrūko intrigos. Galima sakyti, kad šį kartą mums nusišypsojo sportinė laimė. Net ir praradę vartininką, vyrai nepasimetė, kovojo iki galo ir buvo apdovanoti pergale“.
Mažeikiškiams šeštadienį liko sužaisti paskutines pirmenybių rungtynes – Vilniuje jie susikaus su VDA futbolininkais.
Šiuo metu „VIP“ su 16 taškų užima šeštą turnyrinės lentelės vietą. Net ir lygiosios lemtų, kad šioje vietoje komanda liktų ir galutinėje įskaitoje.