Narkotikai aptikti vairuotojo striukėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktinėmis miesto gatvėmis važinėjęs 23-ejų metų mažeikiškis susidūrė su pareigūnais ir buvo jų sulaikytas, nes striukės kišenėje turėjo, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Antradienį, apie pirmą valandą nakties, mieste budėjęs Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas Žemaitijos gatvėje dokumentų patikrai sustabdė automobilį „Volvo S80“. Pareigūnams įtarimų sukėlė jį vairavusio vaikino nerimas, todėl buvo atlikta asmens apžiūra. Jos metu vairuotojo striukės vidinėje kišenėje pareigūnai rado vieną folijos gniužulą ir dvi savadarbes suktines su, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotine medžiaga.
Anksčiau į pareigūnų akiratį nepatekęs jaunuolis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, rasta medžiaga perduota ekspertams. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Per pirmąjį šių metų pusmetį Mažeikių rajone buvo užregistruota 10 nusikalstamų veikų, susijusių su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, liepos mėnesį tokių veikų skaičius pagausėjo keturiomis, pirminiais duomenimis, rugpjūtį tokių veikų neužregistruota.
Šiais metais rajone buvo užfiksuotos trys nusikalstamos veikos, susijusios su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, vienu atveju narkotinės medžiagos buvo platinamos nepilnamečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto