Narkotikai mokyklose – gili problema?

Seimas svarstys įstatymo pakeitimą, leisiantį tikrinti mokinių kuprines neatsiklausus tėvų leidimo. Newstalk.com nuotrauka

Narkotikai mokyklose – šių dienų aktualija, apie kurią diskutuojama itin plačiai. Tyrimai rodo, kad daugumoje ugdymo įstaigų yra aptinkama vienokių ar kitokių narkotinių medžiagų pėdsakų.
Šalies valdžios atstovai svarsto apie galimybę švietimo įstaigose tikrinti mokinių kuprines ir tikisi, kad taip bus užkirstas kelias narkotinių medžiagų vartojimui bei platinimui mokyklose.
Ir vis tik kai kurių mūsų rajono mokyklų vadovai į naujovę žiūri ne taip optimistiškai. Jie įsitikinę, kad pedagogai į mokyklas ateina mokyti vaikų, o ne kratyti jų daiktų.
Kiti teigia nieko blogo tame nematantys ir į kuprinių tikrinimą žiūri kaip į tikslingą prevencinę priemonę.

});

Tyrimas – pavasarį

Apie kuprinių patikrinimą mokyklose pradėta kalbėti po to, kai šalį sukrėtė narkotinėmis bei psichiką veikiančiomis medžiagomis apsinuodijusių nepilnamečių ligos ir mirtys. Nuostatą, kad...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto