Narkotikų kontrolės komitete – pinigų dalybos

Nuotr. iš AdobeStock.com

Prieš savaitę vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos posėdyje diskutuota dėl 2024–2026 metų veiklos programos biudžeto panaudojimo.
Buvo pateikti trys pasiūlymai. Nuspręsta finansavimą, apie 2,5 tūkst. eurų, skirti Mažeikių jaunimo atstovo Eimanto Končiaus pasiūlytam projektui dėl psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos. Komisija nusprendė išsiaiškinti ir dėl galimybių pritaikyti iniciatyvą „Saugi mokykla“ mūsų rajono ugdymo įstaigose.

});

Supažindino su planais

Narkotikų kontrolės komisijos posėdyje šiuo metu Vilniaus universitete kriminologiją studijuojantis E. Končius pristatė savo projektą, susijusį su psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija mūsų mieste ir rajone. Vaikino studijos yra susijusios su jo siūlomu projektu, todėl jis turi galimybių konsultuotis bei į bendrą veiklą įtraukti Vilniaus universiteto dėstytojus, docentus, kitus specialistus.

Studentas įvardijo ir siūlomo projekto partnerius – Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą bei Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono Mažeikių skyrių, komisijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto