Nauja buveinė – daugiau privalumų

Nuo patalpų, kuriose įsikurs Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras, iki artimiausių
lankytinų objektų senamiestyje – vos keli šimtai metrų.
Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Vienas iš praėjusią savaitę Savivaldybės tarybos posėdyje svarstytų klausimų – dėl viešosios įstaigos Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro buveinės pakeitimo.
Šios miestą ir rajoną reprezentuojančios įstaigos darbuotojams ne kartą yra tekę raudonuoti prieš lankytojus, rajone veikiančius paslaugų teikėjus, teisinantis dėl pastato neestetiškos išvaizdos ir nevietiniams žmonėms sunkiai randamos centro vietos.
Jau ir anksčiau buvo bandymų centrui rasti naujus namus gražesniame pastate, patogesnėje vietoje – arčiau žmonių. Tačiau nesėkmingų.

});

Dabartinei Tarybai patvirtinus naują centro buveinės adresą, tikimasi, kad netrukus įstaigos darbuotojų kolektyvas veiklą tęs kitose patalpose – Vasario 16-osios gatvėje, o 2024 metų pradžioje galės visuomenę, rajono vadovus, miesto svečius pakviesti į atidarymą.
Tačiau neatsisakoma ir minties, kad ateityje Mažeikių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.