
Nuo rugsėjo 1 d. įsigalioja griežtesni Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vaikų maitinimo organizavimo tvarkos pakeitimai.
Valgiaraščius švietimo įstaigose privalės sudaryti tik aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės – mitybos specialistai arba dietistai, meniu turės atitikti naujus griežtus subalansuoto ir sveiko maisto reikalavimus.
Praėjusią savaitę Taryba patvirtino Mažeikių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų
Supažindino su pakeitimais
Imtasi reikalingų žingsnių
Numatyti reikalavimai
Daug kas draudžiama
Reikalaujama laikytis griežtai
Daugiau klausimų nei atsakymų
Tik apsunkina darbą
Abejoja, ar suspės
Prireiks pagalbos
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
O visi kiti be išsilavinimo lauk iš Lietuvos. Mums afrikiečiai, pakistaniečiai ir Bangladešo piliečiai su aukštuoju išsilavinimu geriau. Negi tai galutinis LDDP žodis?
Kėkviena valdžiagyvių vada durnesnė už prieš tai buvusią. Kas dirbs su aukštuoju už minimumą kažkokioje nušiurusioje snarglinėje.