Naujagimis – tik tėvų fantazija?

Artimieji negali suprasti, kam jaunoms moterims prireikė taip baisiai meluoti: dėl pinigų ar dėl kokių kitų dalykų? Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tyrimas dėl mįslingo jaunos moters ir jos naujagimės dukters dingimo įgyja pagreitį – nors  motina atsirado, tačiau vaiko buvimo vieta kol kas nežinoma.
Vis dar nėra atmesta versija, kad beveik metus žmona vyrą apgaudinėjo, suvaidindama savo nėštumą bei vaiko gimimą.
Jei tai pasitvirtins, apgautas gali jaustis ne tik sutuoktinis, bet ir valstybė – buvo išmokėtos piniginės išmokos, pagal įstatymus priklausančios tėvams po vaiko gimimo.

Laukė mažylio

„Santarvė“ jau rašė, apie tai, kad Mažeikių rajono gyventojas Donatas (vardas pakeistas – aut. past.) pranešė pareigūnams, jog jo žmona, dvidešimt dvejų metų Jolita (vardas pakeistas – aut. past.), gegužės 15-ąją pagimdė dukrą, tačiau vaiko nuo gimimo niekas nėra matęs.
O vėliau dingo ir pati motina. Vyriškis „Santarvei“ pasakojo apie tai, kad susituokė tuomet, kai žmona jau laukėsi. Nėštumas esą nebuvo lengvas, besilaukiančiai mamai teko dažnai lankytis pas medikus, o kadangi Donatas daug dirbo, tai jis sutuoktinę tik nuveždavo pas gydytoją, bet pats kartu neidavo.
Vyras neslėpė, jog jam kėlė įtarimų tai, kad žmonos pilvas, kad ir suapvalėjo, bet nėra tokio dydžio, koks turėtų būti. Tačiau išgirdęs žmonos paaiškinimą, kad yra nedaug vaisiaus vandenų, o ir pats mažylis nėra didelis, nusiramindavo.

Tikėjo viskuo

Vyriškio teigimu, jis tikėjęs viskuo, ką tik papasakodavo žmona. Laukiamas kūdikis buvo jų pirmagimis ir Donatas nežinojęs, kaip kas iš tiesų turi būti.
Įtarimai, kad žmona gali visai nesilaukti, prasidėjo tuomet, kai Jolita buvo išvežta į Vilnių, kur neva jai buvo atliktas Cezario pjūvis. Žmona Donatui pranešė, kad gimusi mergaitė paguldyta į reanimaciją.
„Todėl jos nebuvo galima lankyti. Tada su žmona bendravau tik telefonu. Namo ji grįžo be vaiko. Paaiškino: mažylė vis dar ligoninėje“, – anksčiau „Santarvei“ buvo sakęs Donatas.
Kol Jolita buvo ligoninėje, Donatas tiek su ja, tiek su mažylę neva gydžiusia gydytoja bendravęs telefonu.
Neapsikentęs nežinios dėl blogėjančios dukters būklės Donatas nuvažiavo į Vilnių. Ten jis sužinojo, kad tokios gimdyvės, kaip jo žmona, nėra buvę. Nėra buvę ligoninėje ir naujagimės bei vaikų gydytojos, su kuria bendravo Donatas.
Šios žinios buvo šokiruojančios. Užspęsta į kampą Jolita nieko dorai nepaaiškino. Donatas įsitikinęs: pajutusi, kad svyla padai, jo sutuoktinė dingo.

Davė tylos „įžadus“

Nieko naujo artimiesiems moteris  negalėjo pasakyti ir tuomet, kai po kelių dienų paaiškėjo, jog ji  sveika ir gyva. Su „Santarve“ ji atsisakė bendrauti, sakydama, kad policijoje pasirašė pasižadėjimą neteikti jokios informacijos.
Tai patvirtino ir Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė. Pasak pareigūnės, pasižadėjimą nekomentuoti situacijos aplinkybių pasirašė abu sutuoktiniai.

„Santarvė“ pabandė pati atlikti šio „detektyvo“ tyrimą. Apie tai, kokie nauji niuansai atsiskleidė tariamos gimdyvės istorijoje, skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

 

4 Atsakymai į “Naujagimis – tik tėvų fantazija?”

 1. ,,išgarsėjo" parašė:

  Na ir ir ,,išgarsėjo“ Mažeikiai visoje šalyje su tokiom savo nesąmonėm – ,,Jauna mergina apgavo vyrą – suvaidino gimdymą“, ,,Dvasininkas iš Mažeikių trykšta neapykanta moterims“. Gėda.

 2. jurgita parašė:

  kad gautumei pasalpa is pradziu tu turi atnesti is daktaro pazyma kad laukiesi ir kokio amziaus vaisius yra. o kad gauti is sodros juk reikia tam vaikucio gimimo liudijimo. tad pamastykit logiskai. O jai jau gavo pasalpa , tai reiskia kad gygytoja parase pazima ir ji gavo dekretines is darbo tik tiek,daugiau nieko..arba is socialinio keleta simtuku.

 3. ? parašė:

  Turi protinę negalią ir gavo iš valstybės pašalpas, kaip tai suprast?

 4. Komentatorius parašė:

  Kodėl jūs rašote apie ligonius? Jei jie turi protinę negalią, reikia palikti ramybėje, jie juk ligoniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto