Naujai tvarkai dar nesame pasiruošę?

Nuo metų pradžios vaikai ir moksleiviai į darželius ir mokyklas priimami centralizuotai. Nuotr. iš ŠMM archyvo

Beveik prieš dvi savaites baigėsi centralizuotas vaikų priėmimas į Mažeikių rajono darželius ir mokyklas, bet iki šiol nėra tikslių duomenų, kiek vaikų į švietimo įstaigas buvo priimta naujuoju būdu. Skaičiai vis dar tikslinami.

Specialistų teigimu, paskelbta šios registracijos pabaiga – balandžio 15 d. – buvo tik pirmas etapas, padėsiantis švietimo įstaigoms orientuotis, kiek vaikų dar galima priimti. Deja, dalis mokyklų vis dar nežino, kiek vaikų yra pas juos užsiregistravę, todėl ir neaišku, ar gali jų dar priimti. Kai kurie švietimo įstaigų vadovai mano, kad naujoji tvarka – „darymas dėl darymo“, nes nemažą dalį tėvų atneštų prašymų į sistemą tenka registruoti pačioms mokykloms. 
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Naujai tvarkai dar nesame pasiruošę?”

  1. Pupkis parašė:

    Ne į temą. Džiaugiuosi, kad „Santarvėj“ galiu komentuoti, pagrindinė žiniasklaida neturi ką savo pasisakymais duoti: paveiksliukai, rašyniai rafinuoti, kitiems nevalia komentuoti…, ten „gyliai mąstantys“ per klaidą, užsiima negatyvia sklaida ir numatę tolimesnę raidą. Piktos mintys išsprūdo, o ten tikrai yra daugiau šūdo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto