Naujasis direktorius pažadėjo permainų

Virginijus Šmigelskas, apžiūrėjęs 1936 ir 1963 metais statytus ir dar niekada iš pagrindų neremontuotus Mažeikių ligoninei priklausančius pastatus žadėjo, jog kitąmet jie sulauks renovacijos. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį Mažeikiuose lankėsi naujai paskirtas Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo (LAAIF) direktorius Virginijus Šmigelskas.
Savivaldybėje svečias susitiko ir apie šio fondo programų lėšomis finansuojamus investicinius projektus kalbėjosi su miesto ir rajono ugdymo įstaigų, viešosios paskirties pastatus valdančių įmonių atstovais bei savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais.
Svečias neslėpė, kad jo vadovaujamoje įstaigoje bei projektų finansavimo sistemoje yra įsisenėjusių problemų. Direktorius žadėjo pagal galimybes jas spręsti, tačiau, pasak svečio, tam prireiks ir laiko, ir kantrybės.

Pagrindinis tikslas

LAAIF vadovas Mažeikiuose apsilankė Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus  iniciatyva. Pagrindinis vizito tikslas, pasak vadovo, aptarti fondo lėšomis remiamų investicinių projektų finansavimą, vykdymą, eigą, problemas, su kuriomis susiduriama juos įgyvendinant ir tolimesnes perspektyvas rajone.
Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, šiuo metu pavaduojanti merą, teigė, kad  LAAIF finansuojamų programų įgyvendinimas Mažeikių rajonui yra labai aktualus.

Vadovaujamoje įstaigoje netvarka?

Pasak naujojo LAAIF direktoriaus, darbo sutartis su prieš tai šiam fondui vadovavusiu Arvydu Dragūnu nebuvo pratęsta.
„Paprastai, kai sutartis nepratęsiama, tam būna priežasčių. Kai aš paprašiau specialistų, kad man padėtų pasiruošti šiam vizitui ir pateiktų projektų lenteles su komentarais, paaiškėjo, kad kai kurie projektai yra atmesti, tačiau man taip niekas iš esmės ir nepaaiškino, kodėl kažkas yra atmesta, sustabdyta, išskyrus keletą atvejų“, – sakė V. Šmigelskas.
Svečio teigimu, norint susipažinti su realiomis, o ne su ataskaitose aprašytomis situacijomis rajonuose, išgirsti problemas, jas aptarti ir pabandyti surasti atsakymus į klausimus apie LAAIF  finansuojamus projektus, tenka dažnai tuose rajonuose ir regionuose lankytis.
„Ir visur pokalbius tenka pradėti nuo atsiprašymo. Tad aš labai atsiprašau dėl buvusios vadovybės. Dėl kai kurių savo kolegų. Jei kas ne taip, atleiskit“, – atsiprašymu susitikimą pradėjo svečias.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Naujasis direktorius pažadėjo permainų”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Mes jau nebežinome ar tikėti pažadais? Dauguma,kai prisėda prie pinigų lovio,taip ir prilimpa ilgam! ,o pažadai ir lieka tik pažadais…

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Manau kad gerai kad atvyksta vadovai vietoje pamato situacija.

  3. klounai parašė:

    Klounada ir tiek, ką daugiau ir bepasakysi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto