Naujasis Kultūros centro direktorius pradeda pirmuosius darbus

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Konkursą į Savivaldybės kultūros centro direktoriaus pareigas laimėjęs Raimundas Radavičius jas eina jau dvi savaites.
Per tą laiką įstaigos vadovas spėjo susipažinti su kolektyvu, kultūros centre vykstančiais  atnaujinimo darbais.

Trisdešimt vienerių metų R. Radavičiui šis darbas nėra visiškai naujas: jis dirbo Šerkšnėnų kultūros centro renginių organizatoriumi, paskui apie metus buvo Laižuvos kultūros centro vadovas.
„Ateidamas į šį kultūros centrą jau žinojau, kokie čia yra kolektyvai, kad čia vyksta renovacijos darbai, o kultūrinis darbas man jau buvo pažįstamas. Žinoma, čia daug didesnis ūkis ir viskas vyksta didesniu tempu: daugiau renginių, kitokių reikalų, kuriuos turi atlikti greitai ir laiku“, – kalbėjo vadovas.
Pirmieji čia atlikti darbai – patalpų apžiūra, susipažinimas su ūkiu ir žmonėmis – jų čia, palyginus su Laižuva, kur dirbo vienuolika darbuotojų, gerokai daugiau – šiuo metu keturiasdešimt keturi.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Naujasis Kultūros centro direktorius pradeda pirmuosius darbus”

 1. grupė susidomėjusių parašė:

  Malonu matyti jauną ,besišypsantį veidą.Norėtumėm,kad Mažeikius aplankytų kuo daugiau Užsienio estrados grupių! Ypač vasarą ,kai tiek atostogaujančio jaunimo. Mažeikiuose,pastebėjom,vasarą lb.truksta įv. meno renginių. Laukiam. Sėkmės naujajam Direktoriui ir tikimės gerų darbo rezultatų.

 2. Zzzz parašė:

  Viskas tau Zosele, aišku ir žinai kas ką veikia…

 3. Zosė parašė:

  Šaunu, gal pasikeis kultūriniai renginiai. O tai jau nusibodo visi su ,,Pagundom“, ,,Jurginėliais“ ir tom pačiom kapelom. Gal ir kadrų politikoj naujų vėjų atsiras. Graudu būdavo žiūrėt į kai kuriuos vaivorykštės spalvos nosimis darbuotojus, nebesugebančius savo funkcijas atlikti. Niekada nemaniau, kad kultūros namuose tiek daug darbuotojų. Pagal renginių kokybę, neaišku ką jie ten veikia…

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Saunuolis, likom patenkinti tavo darbu. DAZNIAU i LAIZUVA uzsukit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto