Naujasis kultūros centro vadovas: darbų ir veiklos yra daug

Pasak Remigijaus Jokubausko, kokybiško renginio esmė: palikti žmogui įspūdį, sukelti jausmų, išlikti atmintyje ilgam. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Jau savaitę Mažeikių kultūros centrui vadovauja naujas direktorius – Savivaldybės skelbtą konkursą laimėjęs Remigijus Jokubauskas. Mūsų kraštiečiui, kuris pastaruoju metu gyveno ir dirbo sostinėje, Mažeikiai neatrodo Lietuvos užkampis, tai – gražios jaunystės miestas.

Šiek tiek biografijos faktų

R. Jokubauskui – 55 metai. Mažeikiuose gimęs, užaugęs ir čia baigęs mokyklą savo gyvenimą jis toliau kūrė sostinėje. Vilniaus universitete studijavo socialinių mokslų studijų srities teisės krypties programą, įgijo magistro kvalifikacinį laipsnį.
Iki šiol R. Jokubauskas dirbo Kultūros ministerijos kultūrinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos projektų ekspertu, yra Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentas, leidyklos „Justitia“ direktorius.
Spalio pabaigoje laimėjęs konkursą, darbą kultūros centre R. Jokubauskas pradėjo praėjusį ketvirtadienį.

Jautė miesto pulsą

„Santarvės“ pašnekovas sakė: bendraudamas su mažeikiškiais dažnai išgirsta klausimą, kas jį pastūmėjo sugrįžti į Mažeikius.
R. Jokubauskas prisimena savo gimtojo miesto virsmą, kai nedidelio miesto gyventojų skaičius per dešimtmetį užaugo vos ne iki 50 tūkstančių. Mena ir 1986–1987 metų sandūrą, kai su būriu bičiulių tuomečiuose Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos kultūros rūmuose įkūrė grupę „Raktas“.
Įsikūręs Vilniuje R. Jokubauskas grįždavo aplankyti Mažeikiuose gyvenančių artimųjų ir jautė miesto pulsą: matydavo ir žinodavo ir apie gerus, ir apie blogus čia vykstančius dalykus. Pagalvodavo ir apie tai, kad vieni ar kiti darbai galėjo būti padaryti kitaip. Ir nors su miesto kultūriniu gyvenimu tiesioginių sąsajų neturėjo, jam nebuvo abejingas.
Sužinojęs apie vyksiantį konkursą į Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigas R. Jokubauskas nutarė priimti iššūkį ir dalyvauti, o sėkmės atveju – nuveikti dėl gimtojo miesto gyventojų ką nors gero.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Naujasis kultūros centro vadovas: darbų ir veiklos yra daug”

  1. Anonimas parašė:

    sėkmės

  2. kaimynai is Pionieriu gatves parašė:

    Džiaugiuosi, nes protingas, normalus žmogus. Lengva nebus, o dar naujoji ponia seimo nare ka sumyslys, nors jai vyrai patinka…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto